Autor Zpráva
Proteus
Profil *
Zdravím. Mohli by ste prosím ohodnotiť a skritizovať túto stránku?
www.legendaryheroes.ic.cz

Ide o muju prvú uverejnenú stránku, chyby ako tabuľkové rozloženie a ,,splácanie" vo Front page si uvedomujem:) Hlavne ma zaujíma váš názor na design, ako by sa dal zlepšiť, čo by ste vy zmenili. Nejde o šablónu. Vopred ďakujem:)
jmsaive
Profil
Až na tu vstupte stránku to vypadá celkem hezky ;-)
iru
Profil
Design se mi moc líbí.

PS: Můj syn tuto hru shání, nebyl by link?
Proteus
Profil *
Ano, môže si ju stiahnuť z akéhokoľvek l2 serveru zadarmo, napríklad tuto: http://l2.stonehenge.sk/?page=download
yenna
Profil
moc pekne ;)
akorat kdyz uz je hlava ve flashi, tak by si tim mozna chtelo jeste trochu pohrat, treba zajimavejsi hower u tlacitek menu nebo kdyz se na ne klikne...
popripade nejaka drobna animace do pozadi za drakem...samozrejme chapu, ze by pak uz ten flash soubor byl mozna moc velky....
jinak celkove se mi to libi =)

a taky diky za link...
iru
Profil
Díky :-)
house
Profil
moc hezké :)
flz
Profil
mne to nejde otvorit :-/

ked kliknem tak tam je napisane: "Tato subdomena je registrovana na serveru IC.cz."
pE eLL
Profil
nice

nejde nahodou zmenit barva te IC listy na cervenou?
Proteus
Profil *
flz mne to nejde otvorit :-/

ked kliknem tak tam je napisane: "Tato subdomena je registrovana na serveru IC.cz."


Ano, ospravedlňujem sa, zrejme si si nevšimol ten provizorný nápis ,,vstupte". Uznávam, že úvodná stránka je hrozná a pokúsim sa ju čo najskôr zlepšiť:)

To pE eLL: Vyskúšam, uvidím, ďakujem za radu:)
Venca
Profil
- desing -> 0
- první dojem -> 0
- orientace -> 0 - není se v čem orientovat!
- k čemu web slouží -> 0
- obsah -> 0

stránka se mi ani nenačetla ;-) snad příště. prozatím 0/5 bodů :oD
Proteus
Profil *
Hmmmm.... nerozumiem, akosa ti nemohla načítať, keď sa môjmu kamarátovi s pripojením 5kb/s načítala v priebehu niekoľkých sekúnd. Je to vskutku zaujímavý postreh... Tak či tak napíš, či je to už vyriešené.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0