Autor Zpráva
Radim
Profil
Zhodnocení webu www.alizee.hu.cz
Radim
Profil
Ahoj, prosím ty kteří si udělají čas na zhodnocení výše avizovaných stránek. Stránky jsou vytvářeny ručně a o dynamickou stránku webu se stará PHP. Hlavním cílem bylo dosáhnout přehlednosti a úplnosti prezentovaných dat. Děkujem za každý váš názor.
stribny
Profil
- zbytečné <meta name="robots"...
- menu by bylo lepší dělané textem, ne obrázky
- proč tabulkový layout?
- naprosto zbytečná věta "Stránky byly navrženy pro rozlišení 1024x768 a testovány na prohlížečích IE 6, Mozila Firefox 1.0.7, Opera 8.54."
Casero
Profil
Radim
nějka se mi to nelíbí...ty barvy...je to dost takový jednotvárný...
stribny
Profil
- odkazy s textem "více >>" bych změnil, jako text použijte popis stránky která následuje
- u seznamu písníček a podobně jinde (třeba menu) bych místo divů a odřádkovačů (br) použil seznam (ul,li)
Radim
Profil
- s tím tagem "meta" celkem souhlasím, v nejdřívější době ho dáme pryč...
- obrázky v menu se nám prostě líbí
- tyhle stránky jsou prvním výtvorem, proto tabulkový layout. chceme to později nahradit pomocí tagu div
- ta věta o kompatibilitě je tam dána z informačního důvodu
- to s tím "více >>" bych tam možná nechal, ale díky za téma k zamyšlení :)
- jinak ty seznamy jsou dobrý nápad, to tam určitě zadám. bude to přehlednější
Radim
Profil
Casero
díky za názor, souhlasím že je to strohé. na tu grafiku nemáme prostě buňky. chtěli jsme, aby to hlavně bylo přehledné... co se týče té barevnosti, myslím že to není přeplácané. ta oranžová se mi líbí, přece jen jsou to stránky o mladé zpěvačce...
Anonymní
Profil *
ty obrazky v menu sou fakt zbytecny, a pri hoveru problikavaj.
Gekon
Profil
Nečetl jsem příspěvky výše, ale do očí uhodí nevhodná kombinace barev, dost primitivní design, obrázkové menu, tabulkový layout a zbytečnosti typu robots nebo optimalizováno pro...
ax123
Profil
Jako náhodný návštěvník bez hlubšího zájmu o kritiku 8/10 přehledné, jasné, stručné celkově líbí.
Hugo
Profil
Souhlasím s Gekonem, barvy nejsou moc pěkné a tabulkový design je už nějaký pátek nedoporučovaný.
RPG
Profil
Vždyť to obrázkové menu by se dalo bez problému nahradit pomocí CSS, se stejným výsledkem.
Venca
Profil
- myslím si, že by tam nemusel být Blueboard, zkus třeba Ne-e
- desing je velice jednoduchý -> decentní.
- obsahově je stránka good

- co změnit? což takhle sloupek s menu vpravo?!
Radim
Profil
Hugo
Venca

To obrázkové menu se určitě pokusíme nahradit, přece jen možnosti css stále tak moc dobře neznáme.

S tím tabulkovým layoutem také nejsem spokojen, ale zatím nebyl čas to změnit, ale chystáme se.

Co se týče Blueboard, tak ten hodláme časem zrušit a nahradit jej anketou, kterou vytvoříme v PHP, ale určitě mrknu na odkaz.

Sloupek vpravo. Zajímavá myšlenka, kterou jsme celkem zvažovali. Dá se říci, to má své pro i proti. nakonec však zvítězila klasika, takže je to vlevo.

Ten desing měl byt ve stylu neurazí nenadchne, takže pro nás je v pořádku. hlavním cílem bylo to nepřeplácat. jednoduchý design jsme chtěli nahradit bohatým obsahem, což si myslím, že se celkem povedlo.
Michalek
Profil
...ale do očí uhodí nevhodná kombinace barev... tabulkový layout...
Teda, podle oka poznat tabulky, to se jen tak nevidí.

Mě se stránky líbí, i barevně. Mam prolezlejch pár stránek o Alizee a tyhle patří mezi (nej)lepší. Jen se primlouvám za to nahrazení obrázkového menu stylama.

Na první stránky je to super. Je vidět snaha o přehlednost a informační hodnotu. Nikde nebliká chlapík se sbíječkou a nikde nejezdí text.
Radim
Profil
Jen se primlouvám za to onahrazení obrázkového menu

změníme, zkusíme ty css styly. jen si na to budeme muset najít čas :)
Anonymní
Profil *
Alizeé....juhů

TAk názor na web mám asi takovej:
Přehledné překypuje nepřekypuje informacemi které ani nepotřebuju, což je plus a je přehlednej ((nesložitá grafika))
Jinak ale jak už víše zmiňovaly "tabulkový layout",ale na to já moc nehledím, web js dělá pokud vím z jinačích důvodů než kritice kódu a jeho semantice, a je každého věc co a jak použije.
Jen to svědčí o tom že kóder neumí css.
Informace o Alizeé mě docela zaujaly, takže jsem na vzhled stránek moc nehleďel, protože jsem našel hned co jsem chtěl..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0