Autor Zpráva
hetleke
Profil
Ahoj vsetci, mam jednu dilemu a potreboval by som poradit od odbornikov.
Aky vzhlad pouzit na web, ktory bude obsahovat viac vyrobkov od roznych dodavatelov, tak aby na kazdej strane sa dalo odskocit na ineho dodavatela a hlavne aby to bolo prehladne?
Rozmyslal som nad ramcami, co by bolo najjednoduchsie riesenie, ale nie je to prave orechove.
Ak by mal niekto nejaky napad, rad si necham poradit.
Elis
Profil
PHP?
Glacier
Profil
Jestli jsem to pochopil správně (čímž si nejsem vůbec jistý) tak by neměl být problém s PHP jak psala Elis.
hetleke
Profil
Zrejme som to dobre nevysvetlil, ale podstate je v tom, ze tam bude cca 10vyrobcov a kazdy bude mat 50vyrobkov, ktore mozno rozdelit do 5 kategorii. Kazdy vyrobca ma svoje kategorie. Ide mi hlavne o vzhlad, ako to cele zjednodusit.
mgiel
Profil
barvy .. .pro kazdy vyrobek bych dal jednu barvu (neco co by se k tomu mohlo hodit).Pokud to chces pestre muzes pouzit takovy ty duhovy barvicky ...pokud do nejakeho stylu ,pouzil bych odstiny modre (pro příklad) s polu s další druhou barvou atd.

nejlépe přiřadit obrázek,text a jeste barvu -clovek se hned orientuje.
mik
Profil
Muzes pouzit jeden listbox a par radek Javascriptu. Pokud jde o seznam výrobců.
Pripadne neco jako TreeMenu atd.. koukni se na nejakej el. obchod!

Nesouhlasim s nazorem na barvy (mgiel) pokud jsem to spravne pochopil tak budes mit cca 10*50 = 500 vyrobku,
myslim ze 500 barev by se tezko pamatovalo a o praci nemluvim.
hetleke
Profil
mgiel:
S farbami by to bolo asi prehnane. Malo by to byt farebne triezve jedna sa o firemny web. Ta modra s odtienmi je vzdy dobra :)))

mik
To tree menu nie je zly napad.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0