Autor Zpráva
Otas
Profil *
Asociace strážníků
Obsahově Vás to zajímat nebude, vzhledem k cílové skupině, ale prosím o kritiku grafiky a kódu.
Je to moje první dílko a ještě na tom pracuji.
none
Profil
- nelibi sem itohle .-) <p>&nbsp;</p>
- <div id="overDiv" style="position:absolute; visibility:hide; z-index:1;"></div> ? proc
- nechapu <h3 id="vypobr1">Hlavní menu<span></span></h3>
- vzhledove je to pekne
Otas
Profil *
<div id="overDiv" style="position:absolute; visibility:hide; z-index:1;"></div> ? proc

To je tam kvůli tomu OVERDIVU, což je něco jako "cotojátka" od dero.name, bez toho to nefunguje.
To ostatní opravím. Díky
Otas
Profil *
PS: Chtěl jsem napsat kvůli tomu "OVERLIBU", ne "OVERDIVU". Bohužel je ale nefunkční v Opeře.
none
Profil
<div id="overDiv" style="position:absolute; visibility:hide; z-index:1;"></div>
proc to nestylujes v externim spuboru css?
Otas
Profil *
Jo a ještě jednu věc. Ten řetězec <h3 id="vypobr1">Hlavní menu<span></span></h3>, je tam pro náhradu obrázků při jejich vypnutí. Takhle jsem to našel tuším že na Intervalu. Je pravda, že tam nemusí být "H3", stačí "P".
Otas
Profil *
No jasně pravda, dáme to do css.
Venca
Profil
.
Venca
Profil
- desing -> 1
- první dojem -> 1 - komentář: předpokládám že úvodní stránka je kvůli reklamě na wz
- orientace -> 1 - bez problémů
- k čemu web slouží -> 1 - informativní
- obsah -> 1 - obsahově je fakt dobrý

v kódech se nevyznám, jsem prostý člověk, který hodnocení bere z "klasického oka", ne z toho "profesionálního"

desing se mi opravdu líbí

5 bodů z 5!

Internet Exlorer: bez problémů -> 1
Fire Fox: bez problémů -> 1
Mozilla FireFox: bez problémů ->1

3 body ze 3!
Otas
Profil *
> Venca

Díky za hodnocení, tolik chvály bych nečekal ale potěší to.
habendorf
Profil
Celkem slušný, na můj vkus trochu "přeparoubkováno" :o)
Otas
Profil *
No jo no hold předseda vlády, však on už dlouho nebude.
habendorf
Profil
Jasně, to byl spíš fórek. Co se mi ale opravdu nelíbí je nemožnost měnit velikost písma v IE. A nic na tom nemění ani to, že tam na to máš to udělátko (které mimochodem nefunguje např. pro menu).
Otas
Profil *
Funguje to pouze na obsah článků (záměrně), na menu a ostaní to jde nastavit, to není problém ale myslím že to takhle stačí.
Otas
Profil *
Pravda je pokud přijde návštěvník se slabším zrakem + vypnutý JS + IE, tak může mít problém stránky přečíst.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0