Autor Zpráva
hansk
Profil *
Ohoďnoťte prosím můj návrh na Portfolio
Casero
Profil
jo , to vypadá dobře...ale až tpo bude stránka bude se to hodnotit líp
MZF
Profil
Kontakt dej na konec menu. Nelíbí se mi připínáčky a sponka na obrázcích, nesedí tam. Pravý obrázek v hlavičce je hodně "provařený" a viděl jsem ho už na plno stránkách. Zkus se poohlédnout po nějakém jiném. Nechápu, proč je kontakt nakloněný. Jinak fajn.
mika
Profil
hm.. ak to robil ty tak good.. (dufam ze to neni nejaky template... :-) )
Venca
Profil
MZF

připínáček na kontaktu by mohl zůstat

---

na první pohled se mi desin velice líbí
Firy
Profil
Tak toto je dost kvalitní design, pozor na rozdílné zobrazování v prohlížečích, bylo by škoda každé "ujeté linky"
ale vypadá to fakt dobře
Victorius
Profil
I mě se moc líbí. Předpokládám, že u kódování budeš výsledný text ještě trochu měnit, takže by nebylo od věci, zvětšit okraje kolem textu v obsahu stránky a možná i u toho kontaktu (resp. tady asi zmenšit písmo). Nepůsobí to (alespoň na mě) moc pěkně, když je text tak těsno naňahnaný k okrajům. Jinak vážně pěkné.
ato3
Profil
hansk
Ta sponka(na prave fotce) vypada jako polozena na fotce, pokud by to melo vypadat, ze ji drzi, tak musi vypadat jinak..
To je ale opravdu pouze detail!
Hugo
Profil
hansk

Na grafiku jsem poleno, ale ten navrh se mi libi.
habendorf
Profil
Na grafiku jsem poleno, ale ten navrh se mi libi.
Já jsem na grafiku taky poleno, ale ten návrh se mi moc nelíbí.

ato3: dobrý postřeh s tou sponkou :o)

hansk: nelíbí se mi, že je to celé nějak moc zhuštěné. Třeba ty kontakty tam jsou IMHO nacpaný moc nafest. Celý bych to krapet provzdušnil, zvětšil paddingy a marginy.
DyBoy
Profil *
Nechci nějak buze..ovat, ale je to template z freewebtemplates.com, ujde, ale je celej v tabulkách, to by se dalo jistě předělat, ale co už .
hansk
Profil
Ne tohle není template. Žádnou podobou sem nikdy neviděl, takžě mi na ni kdyžtak hoď link.... Jestli mi neveris tak ti klidně pošlu *psd soubor!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0