Autor Zpráva
PeDe
Profil *
Prosím vás o zhodnotenie stránok piešťanského detského domova.

Jedná sa o moju "webdizajnérsku" prvotinu, ktorú som sa rozhodol zverejniť, tak prosím o trochu zhovievavosti, ale aj tak budem rád, keď ohodnotíte všetko, aby som vedel, ako sa uberať ďalej a či vôbec mám predpoklady sa webdizajnom ďalej zaoberať.

Ďakujem
none
Profil
precti si tohle http://www.w3.org/TR/xhtml1/#xhtml
PeDe
Profil *
none : Mal si na mysli "<html xmlns=.........>" ? Ak ano, tak už je to opravené :)
Victorius
Profil
Nemůžu mluvit za none, ale řekl bych, že měl spíš na mysli, že zneužíváš některé tagy k účelům, pro které vůbec nejsou určeny. Pokud chceš mít nějaký text Courierem, vytvoř si třídu pro běžný odstavec a nastav mu font-family: Courier místo používání tagů zobrazujících sice strojopis, ale určený k naprsto odlišným účelům.

Jinak se mi stránka celkem líbí, dá se v ní na první pohled orientovat (i s vypnutým stylem), je dobře čitelná, atd. Svůj účel určitě plní.
Casero
Profil
po kliknutí na dětský domov...je to v IE ten obrázek pod menu, a cosi tam skáče
Railbot
Profil
Není to úplně špatné, patří to určitě mezi ty lepší začátečnické kousky. Design samozřejmě nic moc, celkové provedení také ne, ale pořád je to dobré pokud se jedná o tvůj první vážnější počin.
Jen bych to nenazýval webdesignerská prvotina...ale prostě prvotina...v poslední době je to všude samý "webdesigner" apod., už jsem na to slovo snad alergický :-)
PeDe
Profil *
Victorius : To máš pravdu, že to sa nerobí, ani neviem, prečo som to tak vlastne nakódoval, ale už je to opravené.

Casero : Práve som sa na to bol po 1. raz pozrieť v MSIE a zisťujem, že tam viacero vecí vyzerá inak, ako som zamýšľal, a ako vyzerajú napr. pod Konquerorom, Mozillou, Firefoxom :) Budem sa s tým musieť ešte pohrať
PeDe
Profil *
Railbot : Na to množstvo "webdizajnérov" som narážal práve tými "" - rozhodne nemám také ambície, aj keď ako hobby je to celkom fajn a určite sa budem snažiť na sebe pracovať, ale profesionálne asi nie
Bonduelle
Profil
Na začátek to není špatné, je bychupravil toto : <img id="uvobr" src="nas-domov.jpg" alt="" /> do altu patří nějaký text
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0