Autor Zpráva
Jack
Profil
Než kliknete na odkaz
Prosím, vemte na vědomí, že tohle je můj první web, dělám ho dost krátce na můj vkus a hlavně nejsem žádný počítačový velmistr, takže buďte alespoň trochu schovívaví. Předem dík.
Dále, prosím hodnoťte i v anketách (přístup z hlavního menu) a rady můžete napsat i do návštěvní knihy (taktéž přístup z hlavního menu)


Děkuji vám všem za ohodnocení mého webu -
Arzenál.unas.cz
Casero
Profil
no je to vidět vže to sou tvoje první stránky, graficky nic moc...můj první web, dělám ho dost krátce na můj vkus si nějak protiřečí, ne??.
Jack
Profil
můj první web, dělám ho dost krátce na můj vkus si nějak protiřečí, ne??.
Ani ne, proč?
Victorius
Profil
Nechápu moc, jak souvisí download pirátských mp3 s tématikou webu, tj. se zbraněmi.
Doporučuju si na JakPsátWeb přečíst si něco o rámech, menu jen na hlavní stránce není dvakrát praktické a stejně jako ten velký obrázek panzerfaustu, buď ho zmenši a nebo dej úplně pryč, je tam zbytečný (zbytečně velký).
Jack
Profil
Rámy už jsem zkoušel (na své zkušební ztránce), ale ne, že by se mi to nějak líbilo - Vypadá to pak celkem divně...
Casero
Profil
Jack
no sem to pochopil, jaoko že je to tvuj první web, ale žes ho dělal na svůj vkus krátce(tzn. oproti ostatním webům) chapeš??
Nox_lbc
Profil
Je vidět, že si tu spousta lidí z nás dělá šprťouchlata .. s tímhle webem se vrať v čase minimálně o dvacet let .. informačně možná dobrý, ale to bohužel nestačí ...
Victorius
Profil
Určitě lepší rámy než tohle, ale pokud chceš už teda aby to nějak vypadalo, nastuduj si něco o CSS pozicování v kombinaci s iframem nebo PHP includováním.

>>>Nox_lbc
Každý někdy začínal, chtěl bych vidět tvůj první web.
Jack
Profil
To je pravda.
Ale dost krátce na to, abych toho eště hodně neuměl. :-(
Jack
Profil
Nox_lbc

Hehehe, no, už jsem viděl O HODNĚ horší weby
Nox_lbc
Profil
>> Každý někdy začínal, chtěl bych vidět tvůj první web.

To já taky, bohužel je to už 10 let a nemám zálohu ;-) promiň ... můžu ti ukázat jeden, který jsem dělal před čtyřmi lety, na základce ..
Dobiášova.cz .. tam jsou ty zmiňované rámce ;-) aspoň myslím ;-) ... P.S. Ikdyž od původního orginálu se to dost liší ;-) .. Comic Sans už taky není moc v módě, GIF animace ani nemluvím ;-)

>> To je pravda. Ale dost krátce na to, abych toho eště hodně neuměl. :-(
Stačí koupit jedinou knihu, třeba i tu nejlevnější o HTML a tvoje stránky budou vypada osmnáctkrát lépe ...
Jack
Profil
Dobiášova.cz

Zdá se,že si ze mně děláš šprťouchlata, no, informačně možná dobrý, ale to nestačí!
Jack
Profil
Stačí koupit jedinou knihu, třeba i tu nejlevnější o HTML a tvoje stránky budou vypada osmnáctkrát lépe ...
S tím, jak vypadá, jsem celkem spokojen. Teda kromě těch rámců, ale potom to nevypadá o moc líp :-)
A kupovat si knihu? Mám internet a znám dobrou adresu.
Nox_lbc
Profil
Zdá se,že si ze mně děláš šprťouchlata, no, informačně možná dobrý, ale to nestačí!

Nemůžu říct, že bych to nečekal ;-) Ale můžeš tu vidět několik základních rozdílů .. můj web má vzdušné, příjemné barvy ... je starý čtyři roky ... je udělaný za dvouhodinovku počítačů ... je dělaný v HTML 4.0 .. žádné CSS ...

aha .. koukám, že ty ani nemáš definovaný DOCTYPE, meta tagy nic .. title .. není třeba ;-) .. něco pročti, prosím .. díky

Mám internet a znám dobrou adresu (www.jakpsatweb.cz).

to je fajn, ještě to tak pročíst viď ;-)
Jack
Profil
je udělaný za dvouhodinovku počítačů

Nic proti, ale toto tutově není tvá PRVNÍ stránka. Také jsi nemusel pár hodin hledat odkazy na HODNĚ obrázků a ten web taky není nijak rozsáhlý. Možná, že svůj web bych bez vyjmenovaných věcí zvládl rychle, kdybych byl dobrej...
Victorius
Profil
S tím, jak vypadá, jsem celkem spokojen.
No tak zase trochu skromnosti, ono to bůhvíjak nevypadá =)

To já taky, bohužel je to už 10 let a nemám zálohu
I mě by zajímalo, kde je mému prvnímu webu konec. Pevně doufám, že už neexisujte, poněvadž to byla stránka uložená z Excellu, což není rozhodně důvod k chlubení se =)
Jack
Profil
No nic, já zatím musím táhnout k babičce na oběd (pozvala mě), tak pište pište ať až se vrátím, vidím spoustu příspěvků " Žjova! Takhle hustej web jsem eště nikdy neviděl" ;-)
A taky byste to mohli napsat i sem.
Jack
Profil
No nic, já teď musím táhnout k babičce na oběd (pozvala mě) no a vy pište pište ať až se vrátím z oběda, vidím samá "Žjova, takhle hustou stránku jsem eště neviděl!" ;-)
A tohle uveřejněte i tady :-)
Jack
Profil
No nic, mě "Program udělal neplatnou operaci a byl ukončen. No a tak jsem si myslel, že se příspěvek neuložil... A nepodíval jsem se.
Plaváček
Profil
Žjóva, takhle hustej web jsem ještě neviděl. To je teda fakt solárko. Dokonalá bugina, žádnej vopruz. Furt se tam budu vometat. Pecka, až jsem z toho mimoň.
Jack
Profil
Plaváček
Děkuju ;-D
iru
Profil
Toto se mi nelíbí:
Dále, prosím hodnoťte i v anketách (přístup z hlavního menu) a rady můžete napsat i do návštěvní knihy (taktéž přístup z hlavního menu)

Mám z toho pocit, že chceš spíš zbírat příspěvky do návštěvní knihy, než hodnotit web...
iru
Profil
pardon sbírat
petr6
Profil
S tím, jak vypadá, jsem celkem spokojen. To jsi asi sam.
Modre odkazy na cernem pozadi prebarvi (viz http://www.jakpsatweb.cz/html/struktura.html#body )
Venca
Profil
.
Nox_lbc
Profil
Plaváček: :D

iru: Myslíš, že odkaz "změnit" je v pravém horním rohu tvého příspěvku jen tak pro legraci ? Mohl sis ušetřit trapas ;-)

Venca: Hele, odkazů na tvoji stránku a propagace FrontPage už mám celkem dost ... mohl by si s tím prosím přestat ? Jinak budu konzultovat z Yuhůem ban ;-) MUHEHEHE
Venca
Profil
Hele, odkazů na tvoji stránku a propagace FrontPage už mám celkem dost
tak to byl můj poslední odkaz na mé stránky ;-)))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0