Autor Zpráva
Bonduelle
Profil
Prosím o prohlédnutí a Váš návrh. Adresa jehttp://www.hrasek.webzdarma.cz/. Jde mi o index, ostatní stránky zatím hotové nejsou. Za připomínky předem děkuji., obrázky jsou zatím v png
Casero
Profil
jo vypadá dobře, originální design...
Victorius
Profil
- vybrat o něco pestřejší a veselejší barvy, jsou dost nevyrázné a smutné, třeba ty stejné, ale o něco zjasnit tón
- zvětšit okraje kolem textu, je moc nalepený a možná dát nějaký lepší font (Helvetica, Trebuchet MS, Garamond, Georgia…)
- zrušit na konci zbytečný tag <center>
… a je to v pohodě, líbí se mi nápad s hoverem v menu =)
Bonduelle
Profil
Děkuji, ten center jsem tam zapomněl, já tam chtěl ještě dopsat Hezkou zábavu
nonewood
Profil
Bonduelle
Koukám na odkaz www stránky a tam logo IE, a já už si myslel, že to pro www stránky synonymem není... :-)
jinak tzo na mne působí rozpačitě. designem vesele, barvami smutně.
Bonduelle
Profil
b]nonewood[/b]:

logo IE, a já už si myslel, že to pro www stránky synonymem není... - není ale co mám dát jako pbrázek týkající se webu? Vem si nějakého zedníka či truhláře, ví co to je FF? Určitě ne, možná ví co je IE
Jaké bys dal barvy?
MZF
Profil
Souhlas s Victorius. Také bych se nebál použít element <strong> v textu na provzdušnění a lepší orientaci čtenáře.
nonewood
Profil
Bonduelle
První větou jsem nechtěl naznačit, abys logo IE vyměnil za logo FF, ale jen jsem se dotkl nedávné minulosti a současnosti, kdy se situace používanosti různých prohlížečů měnila a mění... nic víc.
Mimochodem zedníka a truhláře bych nepovažoval za typický příklad, ale to už je maličkost....*

Jaké bys dal barvy?
Pozadí menu víc oranž a ta zelená se mi nelíbí vůbec, mj. mi to připomíná pozadí plochy Windows 95 (tuším, že se jmenovalo žádné)


------
* tuhle větu jsem chtěl smazat....
Stinky
Profil *
Trochu mě zaráží velikost obrázků v menu...43kB na jeden je hodně! Obrázky by taky mohly mít definovanou velikost. Reference nic moc...poslední obrázek my ve FF vyjíždí ven z orámování. Taky zapsat velikosti! Ve fotogalerii není ošetřena minimální výška boxu s orámováním...zajíždí to pod menu.
Neotrid
Profil *
Zkus to ve Firefoxu. Tam to dělá neplechu. A dál. Když kliknu na odkaz v menu. Ozve se kliknutí. Což je špatně. Co když někdo poslouchá na pc hudbu. No a to "click" hudbu přeruší. Jiank super.
house
Profil
je to nápadité, ale ty barvy jsou fakt nějaký divný, takový smutný

líbí se mi to menu, ale hlavička už ne, celkově bych dala tak 5/10
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0