Autor Zpráva
PuteR
Profil
Jaký máte názor na mou webovku www.CzechBritney.com. Co vás zaujalo, co otrávilo? Před pár týdny jsem to optimalizoval pro vyhledávače. Snažím se tam dávat střídmě AJAXu. Škoda že SMIL podporuje jen IE. Dík za ohlasy...
Victorius
Profil
Na Opeře je to v pohodě, dneska mám trochu pomalejší připojení, takže se mi ten horní obrázek poněkud dlouho načítal. Jinak si myslím, že je to celkem dobré.

Nechtěj, ale aby hodnotil obsah, jako zarytému metalistovi mi vře krev v žilách a když mě to počítadlo nahoře započítalo, že jsem fan, jen tak tak jsem zadržel své satanistické choutky =)
Nox_lbc
Profil
1) layout je povedený, výběr fontu taky
2) nějak se mi k Britney nehodí ty barvy, v menu odstín zelenomodré a obsah lehce fialová ... zkušel jsi jiné barvy ?
3) hlavička vypadá dobře, ikdyž tam je na můj vkus moc Britney ;-)

vidím to jako velmi podařené dílko! kód jsem neprocházel nějak do detailů, ale myslím, že jsem tam zahlédl tag <center> .. což je špatně na to, že Doctype máš XHTML 1.0 ;-)

jako velké plus pro pravidelné návštěvníky bych viděl ten LayoutManažer ... myslím, že červený styl by se jako defaultní hodil víc ...
koudi
Profil
OT: Ona se ještě pohybuje v ShowBussinesu? Já myslel, že už je mezi mládeží dávno 'out'.
Victorius
Profil
Já myslel, že už je mezi mládeží dávno 'out'.

Satanžel ne. Ale přejme jí to, nám metalistům dala skvělé hity k předělání — Oops I Did It Again v blackovém coveru Children of Bodom je naprosto bezkonkurenční. =)
Nox_lbc
Profil
Já myslel, že už je mezi mládeží dávno 'out'.

Satanžel ne. Ale přejme jí to, nám metalistům dala skvělé hity k předělání — Oops I Did It Again v blackovém coveru Children of Bodom je naprosto bezkonkurenční. =)


Nevěděl jsem, že se bude hodnotit i samotná Britney .. rozepsal bych se ;-)
koudi
Profil
Nene, rozhodně sem nechtěl vyvolat dabatu na toto téma. Prosím hodnoťte hlavně web.
Casero
Profil
jo stránka je to pěkná, sice sme viděl i lepší todle mi příde taková normální stránka...
Timy
Profil
PuteR
- Logo by mohlo být klikací
- "změnit layout" -- nejsem si jistý, jestli všichni návštěvníci tohoto webu znají pojem layout. Spíš bych použil slovo vzhled.
- <p><br /><br /> => tohle není moc hezké, nebylo by lepší něco jako p{margin-top:20px}?
obrázek v hlavičce je pěkný :-)
thingwath
Profil
Takové narůžovělé, barvy by mohly být asi trochu jiné. Britney samotnou hodnotit nemůžu, slyšel jsem jenom ten cover od Children of Bodom (black metal to není, spíš death metal) :-)
PuteR
Profil
Victorius: můžu tě uklidnit, že tě to nezapočítalo. Fans online hlásí jen zaregistrované fanoušky, kteří jsou přihlášení a online. Nepočítá to všechny, když přes to přejedeš myší tak uvidíš...
Timy: logo je klikací. Snažil jsem se myslet na validitu a sémantiku, ale občas to ustřelí no :-)
thingwath: jsou tam 3 barevné schémata.

Dík všem za nazory
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0