Autor Zpráva
D2K
Profil *
Ohodnoťe pls moje stránky kohout.aktualne.cz uvítám jakou koliv připomínnku a pochvalu a všechno:-)) děkuji
Hanz
Profil
D2K
Proč tam máš ikonku validity HTML když to není validní?
Jinak vcelku hezké stránky.
Acci
Profil
* Validní to není
* Předělej CSS do externího souboru
* Zruš tabulkový layout
*            &nbs p; je fakt nehoráznost
* Menu je špatně čitelný
* Celkem nevýrazné odkazy v textu
* Sekce odkazy má prázný titile
* Grafika pěkná
Marty
Profil
Jsou tam velice nevýrazné hovery.
Vzhledově je to dobrý.
Předělal bych to ale komplet do externích css(včetně layoutu).
Kód ještě trochu péče ale zaslouží, viz Acci.
Tomik
Profil
Graficky povedené, jinak je to nevalidní a ikonky validity (kdybys to měl validní) se tam příliš nehodí, neladí s červenou barvou. Jinak pěkné. Jo a gelerie nejspíš neexistuje.
D2K
Profil *
Když jsem tam tu ikonku validity dával, stránky byly validní, mám svědky:)) jdu to předělat.
Bylo by to menu lepší bílým písmem?
Tabulky mám nahradit divem?
Ano, to menu je opravdu nehoráznost:)) udělám to v tabulkách (nebo v divech), každá položka v jedné buňce.
A za tu validitu se opravdu omlouvám, ty dvě chybky tam vznikly při vklávání těch ikonek validity:D

Díky všem, na fórum webzdarma.cz jsem měl jsen samé pochvaly... díky vám je co zlepšovat:))
Meldo
Profil
Červená je sice moja srdcova farba no tu jej je aj na mna privela. Trochu taha oci..
Anonymní
Profil *
mno.. čsrnej text by tam pěknej nebyl..:/
mik
Profil
hlasi ti to chyby 404 na galerii a clanky,
udelej si vlastni stranku 404 s nejakejma informacema, nebo tam dej aspon v rekonstrukci.
Kdyz odkaz menu nefunguje nemel by tam byt. Je to pomerne velka chyba.
Kohout
Profil *
hlasi ti to chyby 404 na galerii a clanky,
udelej si vlastni stranku 404 s nejakejma informacema, nebo tam dej aspon v rekonstrukci.
Kdyz odkaz menu nefunguje nemel by tam byt. Je to pomerne velka chyba.


Lol, asi na tom opravdu zapracuju.. jinak - snažim se.. článek už jeden je, už jenom galerii...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0