Autor Zpráva
vasek125
Profil *
Prosím o názor na stránku http://ipk.wz.cz
MZF
Profil
1. Menu patří do seznamu.
2. Textu dej větší padding.
3. Textům v hlavičce dej jiný font (případ pravého) a lepší kontrast (případ levého).

Jinak to není zlé.
nonewood
Profil
vasek125
(FF)
vzhled>
Jeden roh je dole kolatý, druhý zkosený, to je podle mne divné...
Barvy se mi líbí, ale inverze barev pozadí při najetí myší v menu se mi nezamlouvá - nepadlo mi to do oka..
kód>
--nedíval jsem se--
Casero
Profil
vasek125
souhalsím s nonewood ten zkosenej roh je divnej, možná kdyby byl i na vrchu ten pravej..ale takhle mi to příde jako takový, že někdo nevěděl kam s rohem šup ho tamm.. :-D
ato3
Profil
vasek125
stránky se mi líbí.. ale chtělo by to vychytat pár drobností.
1) Podle mě by stačilo hlavně přidat textu trochu mezery od okrajů.
2) menu bych roztáhl, aby na levé straně nezbývalo volné místo, ale aby bylo rozprostřeno mezi všechny odkazy.
3) přijde mi zvláštní levý roh ohraničení stránek. Takový ustřižený
4) <br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /> .. to nebude to pravé. šlo by to nastylovat.
5) když už tam máš externi CSS, tak bys tam mohl připsat i toho: <a href="index.php" style="color:#332C20; background: #FDFDFD;">o prodeji</a> .. a tomuto odkazu bych dal jiny BG... treba nahore prechod do modre at to neni tolik ostré a výrazne hranaté.. mohlo by to vypadat lépe
6) <font size="+1">Vyměním králíky</font> .. toto bych možná řešil nadpisem.. jedním z důvodů bylo, že mi písmo celkově přišlo veliké a tak jsem ho zmenšil.. jakmile jsem to zmenšil, tak už tento text splyval s okolnim textem

<meta name="keywords" content="20060817181341" /> .. mohu se zeptat co znamenají ta čísla? Myslel jsem, že do keywords se píší klíčová slova.
vasek125
Profil *
ato3: tam misto br pak ještě doplním nějaký text, nechtělo se mi šátrat do stylů. A k tomu keywords:to je aktuální datum a čas vygenerování stránky. Zjistil jsem, že jeden z prohlížečů opera/firefox ve starší verzi to potom bere jako novou informaci a stránku aktualizuje.
vasek125
Profil *
MZF: takhle je to lepší než ty seznamy. To hlavně kvůli odlišnosti v pseudo prohlížeči MSIE.
vasek125
Profil *
nonewood: S těmi rozdílnými rohy to vypadá lépe než kdyby byly oba kulaté či zkosené, zoušel jsem to a bylo to dost divný.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0