Autor Zpráva
Romanticka
Profil
Akvarium Bublina

Prosim o kritiku techto stranek. Zamerte se prosim na design, kod a co vas jeste napadne pripiste (SEO, SEM...)
Johny_CZ
Profil
Jsou fajn, možná bych tam časem dal víc povídání...
Ale jinak moc pěkný!!

Jedinou připomínku - pokud si zvětším obrázek, musel jsem hledat tlačítko Close, abych se dostal zpátky. Nechceš to udělat při kliknutí na obrázek?
MZF
Profil
Velmi pěkné. Především skvěle vybrané barvy. Poznámky:

1. Zkrátil bych lesk "Akvárium Bublina". Takhle pomyslně zasahuje do obrázku a nevypadá to nejlépe.
2. Slogan je takový nic neříkající. Určitě bych se zamyslel nad něcím lepším.

mimo: Nebyly by nějaký ty fotky ve větším? Jsou vážně pěkný a uvažuju, že bych si je dal na plochu jako pozadí.
Romanticka
Profil
Nechceš to udělat při kliknutí na obrázek
Je to uz hotovej script a je tam hodne javascriptu, a v tom se neorientuju, jinak by to asi slo :)
Romanticka
Profil
Nebyly by nějaký ty fotky ve větším? Jsou vážně pěkný a uvažuju, že bych si je dal na plochu jako pozadí.

takze by byl zajem o nase fotografie akvarii? No zachovali se ve velkem jen nektere. Takze podle toho co by se vam libilo. Pokud by byl vetsi zajem, muzeme nejake obrazky poskytnout jako pozadi do win, ci linux...
MZF
Profil
Určitě bych byl rád i za to málo, co máte ve větším rozlišení. Dát to na stránky také není úplně špatný nápad, myslím, že by to návštěvníci ocenili.

Jde tedy nějak zjistit, které fotky máte ve větším?
Romanticka
Profil
no podivam se jake tam jsou v rozliseni 1600x1200. Bud neco pripravime nebo se ozvu...
Casero
Profil
jo je to pěkný 8/10 bych řekl...fakt povedený
MZF
Profil
Romanticka

no podivam se jake tam jsou v rozliseni 1600x1200. Bud neco pripravime nebo se ozvu...

Fajn.

Ještě jsem našel chybu: V galerii máš nadpis z úvodní stránky Vítejte na naší stránce.
housse
Profil *
moc hezké, líbí se mi to a ta akvária jsou prostě super!!

jen si nejsem jistá, jestli by v téhle větě Naše stránky slouží především, jako fotogalerie měla být ta čárka. v češtině sama dost plavu, takže když už si něčeho všimnu... ;-)
Anonymní
Profil *
housse
Romanticka

...jen si nejsem jistá, jestli by v téhle větě Naše stránky slouží především, jako fotogalerie měla být ta čárka.

Neměla.
MZF
Profil
Byl jsem to já :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0