Autor Zpráva
ZeKke
Profil *
Zdravím a žádám o pomoc. Prosím o kritiku webu webkuchyne-interiery. Jsem grafik ale ne programator, takže bych chtěl vědět jaky chyby tam jsou. Dík.kuchyne-interiery
ZeKke
Profil *
Zdravím a žádám o pomoc. Prosím o kritiku webu webkuchyne-interiery. Jsem grafik ale ne programator, takže bych chtěl vědět jaky chyby tam jsou. Díkwww.kuchyne-interiery.cz
petr6
Profil
Proc je horni pulka stranky bila??
petr6
Profil
Ve FF nefunguji Aktuality a v sekci Produkty text preteka az na sedy pruh na spodnim okraji
ZeKke
Profil *
S tím textem mám problém pořád. Stránky dělám v GoLiveCS2 a nevím jak pořádně nastavit text, aby ten text byl v textovým rámečku, jako v mým programu. Nevíte co s tím?
ZeKke
Profil *
Jinak aktuality nejsou funkční a ta bílá plocha ehm, tam mám flashovou animaci, ale jak vidím vy ji nevidíte.
ZeKke
Profil *
A co web www.ebfruit.com
Předpokládám, že ty chyby se budou opakovat i zde.
Hanys
Profil
Načítání všech těch animovaných odkazů trvá strašně dlouho - ale až po najetí ukazatelem, takže je to ještě horší...
Casero
Profil
ZeKke
velice dlouho to všecko nabíhá..to je docela velkej problém, kdybych měl pomalejší připojení, asi bych dal z5...a možná zbytečně velký čudlíky
Juross
Profil
1 - flash animaci taky nevidím

2 - menu vpravo nahoř (aktuality, email...) jsou strašně světlé a splyvají tak trochu se stránkou

3 - chybí mi klikací logo

4 - šedý text na šedém pozadí není to nejideálnější ( špatně se to čte )

5 - protože nevidím hlavičku tak stránky jsou jen šedé (skoro) zkusil bych trochu té oranžové i v rámečcích nebo tak něco

6 - i všechny obrazky černobílé , všchno to zaniká

7 - trošku mi vadí, že je text na uvodní stránce (v šedém rámečku) rozdělen na dva ramečky uprostřed věty - trochu to ruší
house
Profil
líbí se mi to, mám rychlé připojení takže ta hlavička naběhla právě v okamžiku, kdy už jsem téměř začínala být znechucena:)) ale naštěstí to stihla v limitu mé trpělivosti

už se tu psalo, že text je špatně čitelný, menu v pravo nahoře taky hrůza, takže jen dodávám, že ty šedé obrázky dole, které také slouží jako menu by měly mít cotojátka, aby to lidem došlo. hover u oranžového menu je moc pomalý, udělej to stejně rychle jako ty obrázky dole

jinak hezké
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0