Autor Zpráva
klokyn
Profil
Dobrý deň,

často tu komentujem weby, ale tentokrát chcem kritiku ja.

http://www.kincel.sk

Zaujíma ma Váš názor na design, použiteľnosť, atď. Pozn.: O zlom zobrazení menu pri vyp. obrázkoch viem.
Ďakujem, s pozdravom Peter Kincel
Casero
Profil
no..docela se mi to líbí..jen u těch obrázku ten hover..než se na to klikne tak je tam jen ten horní černekj pruh, a nevypadá to podle mě dobře..a pk na konci stránky bych neměl takovou mezeru, iE tak 6,5/10
Juross
Profil
Stránky se mi líbí
V sekci " O MNE " bych měl připomínku.
Kdybych hledal někoho , kdo by mi měl udělat stránky a narazil bych na tyto, tak by mě moc nezajímalo, které filmy se ti líbí a které ne, pro mě ( zákazníka ) zcela zbytečná informace
Knopi
Profil
Abych řekl upřímně pravdu, tak mě se stránka nelíbí. Vzhledem k tomu, že se jedná o nabízené služby, tak už jen ten superman mě zavádí jinam. :-) Je mi líto, mě by sis nezískal. Grafický návrh vůbec nevystihuje o čem vlastně web je. A musím také uvést, že s porovnáním v referencích je to tvá nejslabší práce, hlavně graficky. Bohužel...
Knopi
Profil
Ještě bych doplnil, že z hlediska těch slabozrakých není dobře zvolená barva písma v pravém sloupci. Myslím tu červenou na černém pozadí, ta modrá také není to pravé ořechové a ta šedívá také moc neřeší. Trochu bych ji zesvětlil. Možná žlutá by to vyřešila...
klokyn
Profil
Casero
Ďakujem, s tou medzerou sa ešte pohrám. Ale čo si myslel tým horným čiernym pruhom?

Juross
V prvom rade je to moja osobná prezentácia. Pre zákazníkov je možno sekcia "O mne" zbytočnosť, ale stránky nie sú len pre zákazníkov ;-) Ďakujem.

Knopi
...jedná o nabízené služby, tak už jen ten superman mě zavádí jinam.
Môžeme to zobrať tak, že sekcia webdesign je pre zákazníkov, pričom Superman s informáciami "o mne" je pre ostatných :)

Grafický návrh vůbec nevystihuje o čem vlastně web je
Je to osobná prezentácia, portfólio, predstavenie mojich služieb. Čím by sa podľa teba dala vystihnúť takáto stránka? Nechcem byť ďalší z rady oblbovacích webov s ovocím, alebo kvetami v logu. Niekedy to chce kúsok originality ;-)

Možná žlutá by to vyřešila
Toľko grafického citu zatiaľ mám, aby som tam hodil žltú :) S tými farbami sa ešte pohrám, ale myslím si, že malé množstvo textu môže byť menej kontrastné. Problém by bol, keby je celý text modrý, hnedý, alebo sivý. Takto je to snáď únosné ;-)

Každopádne ďakujem aj za tvoj názor.
Knopi
Profil
Je to osobná prezentácia, portfólio, predstavenie mojich služieb. Čím by sa podľa teba dala vystihnúť takáto stránka?

Osobní prezentace by měla být více tvůrčí. V tom naprosto souhlasím "doslova a do písmene". Čím by se dala vystihnout taková stránka? Já bych začal znovu. Určitě nějaké zajímavé, poutavé, pestré a barevné logo, které by ukázalo, že něco umíš. Nějak bych stránku ucelil a více bych se zaměřil na propracování jednotlivých sekcí. Nemyslím si, že tím oslníš.
klokyn
Profil
Knopi
Tak či tak si tento vzhľad ešte ponechám. Tento typ designu ešte na ľuďoch otestovaný nemám a preto počkám, ako sa mi bude dariť s týmto vzhľadom :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0