Autor Zpráva
T-1000
Profil *
Zdravím,
podívejte se na http://ut2007.unas.cz .
Je to jen index stránky (žádné jiné odkazy).
Odkazy budu dělat až po zhodnoceni indexové stránky, ty opravy chyb bych potom
musel vkládat do všech odkazů (stránek).
Napište mi prosím, jestli je zdrojový kód stránky správný, a
se Vám v nějakém prohlíže náhodou stránka nezobrazuje špatně.

Ocením, každou maličkost. Stránka je dělaná pomocí floatování.

Nebylo by špatné kdybych stránku oživil, a proto bych se chtěl zeptat na pár věcí:

Jak vidíte ty zprávy na indexové stránce, tak pod ne (do toho borderu) bych chtěl dát komentáře.
Představoval bych si to takhle: na indexové stránce by bylo napsáno "Komentáře [#]".
Místo toho křížku by bylo číslo (kolik komentářů je uvnitř odkazu). Samotné vkládání kometářů by nemusel být můj výtvor, stačil by mi Guest book z blueboardu (na indexu je k dispozici ukázka
v menu dole je položka Diskuzní fórum). Myslím, že tam jsou h1 nebo h2 ..... (nevím, který tam je) a
do toho křížku by zapisoval nejspíš JavaScript (pokud ano a chcete mi ti napsat, tak prosím pište, tak abych ho mohl jen zkopírovat, protože já JavaScriptu vůbec nerozumím :-(), možná taky se může použít pHp, tomu taky moc nerozumím, jen vím, že pracuje i s proměnýma.


A kdybych chtěl udělat svůj formulář na ty komentáře, taky by to nebylo špatné, ale bohužel si myslím že pokud bydu chtít udělat to počítadlo kometářů, tak se vlastnímu formuláři nevyhnu. Možná, že bych ještě nějak dal dohromady ten formulář a aby se to na stránce zobrazilo, ale nevím jak to uložit na server (práce s databází).


Kdyby jste mi napsali zdroják "požehnal bych Vám"
Kdyby jste mi napsali část zdrojáku, poděkuju Vám
Kdyby jste mi dali link, kde si to přečtu, tak Vám poděkuji méně
:-)

Děkuji za Vaší snahu mi pomoci!

PS: Omluvte moje háčky a čárky - občas vynechávám (jsem z toho chatu zblblý)

Nashledanou
Casero
Profil
1.neklikací logo :-D
2. garficky se mi to až tak moc nelíbí celkový hodnocení 5/10 a zkus php, abys nemusel jak říkaš, kopírovat chyby do všech souborů,a celkově ti to pomůže
T-1000
Profil *
Jo a ještě bych se rád zeptal, jestli se title (jako název stránky) dává na všechny stránky webu stejný?
Nevím jestli jsem to dobře vysvětlil, raději příklad:
Mám 2 stránky: jednu indexovou (hlavni)
a druhou treba Novinky (tím myslím, že když jsem na hlavní stránce a v menu dám položku Zbraně, tak se načte ta 2. stránka.
1. stránka se bude jmenovat Unreal Tournament 2007
2. stránka se bude jmenovat Unreal Tournament 2007 nebo Zbraně?
T-1000
Profil *
Neklikací logo je v tomhle oboru běžné (se podívej na jiné stránky o UT 2007 a uvidís).
Kdybych ho tam chtěl dát tak je odkaz na Hlavní stranu??

Dík za odpověd
Anonymní
Profil *
Tak můžeš dát té první Unreal Tournament 2007 a té 2. třeba Unreal Tournament 2007 - Zbraně
T-1000
Profil *
Ne, mě zajímá jak se to dělá běžně.
Spíš myslím, že je všude např: Unreal Tournament 2007.
Šejn
Profil
T-1000
Na některých stránkách je to co říká Anonymní a na některých jen Zbraně.
Nikde se ale nepoužívá jen jedno title pro celý web.
http://www.jakpsatweb.cz/titulek.html - Co si o tom myslí Yuhů
T-1000
Profil *
Můžete se kouknout na zroják.
Mě se ve všech prohlížečích co mám zobrazuje špatně a:visited.
Podívejte se na mojí stránku, nevím co mám dělat, zapsáno je to spravně, za to bych dal krk,
vždyť je to opsané z jakpsatweb.cz

Děkuji
Šejn
Profil
Ale vždyť to funguje tak jak to tak máš napsaný!
a:link {color: white; text-decoration: underline}
a:visited {color: white; text-decoration: underline}

Před kliknutím i po kliknutí vypadá odkaz stejně.
Nebo co ti nesedí?
T-1000
Profil *
že ve všech mojich prohlížečích po kliknutí není odkaz podtržený. Už jsem se díval i na nastavení prohlížečů

Nevíš, jak se dělají komentáře k článkům?
Euroblb
Profil
no mně jse to tvoje podtržení taky nezobrazuje..
Jiank co se týče grafiky, jsi myslím že nadpisy či obrázky sekce v menu by měli bít výraznější než linky v ní obsažené. pak js mě to plete a nevím co k čemu patří..
T-1000
Profil *
Můžete mi pls někdo napsat, jak se dělají ty komentáře?
RPG
Profil
T-1000
Potřebuješ umět skriptovací jazyk na straně serveru, třeba php, a práci s databázemi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0