Autor Zpráva
wapi666
Profil *
ahojky ohodnote mi mou stranku prosíííím!ale sem začatečnice tak na me budte hodní please :-D
none
Profil
sou pekny, city kod , jako huste .-) (chyby link ty dementni neinteligentni kokote) uz me s tim serete
wapi666
Profil *
a jo ty vole, já sem blbá :-D sorry, http://mujweb.cz/www/wapi666/Download.htm
none
Profil
* Stránky strašný
* Kód strašný
* maš co dělat, zamakej, nauč se css xhtml, za mesic ho po večernim učení umíš.
house
Profil
none

domnívám se, že se to dalo napsat i jinak. nejsi poněkud duševně nevyrovnaný? možná bys ty po večerch měl dělat něco úplně jiného než bejt tady, zkus třeba kick box...
Keilew
Profil
nauč se česky... taková hrubka v nadpisu...
house
Profil
wapi666

chce to opravdu ještě dost zapracovat, krom kódu - stránka je moc široká, hlavička moc úzká - měla by být nad celou stránkou, ne jen uprostřed. vlevo ten sloupec se seznamem filmů není pěkný. mezi tlačítky by měla být aspoň malá mezera, já bych je vůbec nepoužívala a udělala bych menu pomocí css s nějakým pěkným pozadím a hoverem... bílé písmo na šedé taky není nic moc, ani na té modré není nic moc. text musíš taky odsadit od okrajů, takhle to nevypadá dobře
DJ Miky
Profil
wapi666
- Zkus ztmavit to modré pozadí stránky.
- Zkus se trochu naučit česky - "obali", opravit překlepy a názvy filmů (Harry Potter, Equilibrium, Telefonní budka atd.)
- Roztáhni to menu (spousta filmů se tam nevejde) a udělej ho textové (naformátové pomocí CSS).
- Vyhoď kalendář - na co tam je?
- Změň písmo (Courier) u popisu filmů, nečte se to zrovna nejlépe.
- Udělej, aby menu bylo na každé stránce a člověk se nemusel pořád vracet (nejlépe asi pomocí PHP a include, abys ho nemusela všude přepisovat)
- Zmenši náhledy obalů, půl mega je opravdu dost.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0