Autor Zpráva
none
Profil
Co říkáte na tuto stránku HRAnice Beatu, php sem dělal já, jede to na mojem RS, gb taky moje prace...CSS layout sem dělal taky ja... grafiku druhej typan. Tak co na to říkáte?
- Kód
- vzhled
- dojem
- ...

Hlavně neřikejte že je moc male pismo .-)
DJ Miky
Profil
none
- Písmo je ale opravdu dost malé... (sorry ;-))
- Menu by chtělo trochu víc zvýraznit a udělat klikací celý obdélníček.
- Vyhledávání posunout víc od menu (spíš menu posunout víc dolů), ať to není tak nalepené, a to vyhledávání trochu zvýraznit, bílý border by to udělal...
- Podtrhat odkazy a změnit jejich barvu v textu (černá na tmavě červené není dobrá kombinace).
- A u všeho (hlavně u textu) trochu zvýšit kontrast...
- Hlavička zajímavá, ale víc tam vidím nápis "coffee" než "Hranice beatu"...
Trey
Profil *
mě se t líbí kód přehlednej vzhled né nijak extrémní a dojem no jako rozjíždějící se web protože tam není moc obsaju ale naprogramovaný to už je.Takže teď jen stači dát tm něco na čtení a je to.
Trey
Profil *
jo a to písmo je v poho mě to stačí aspoň se tam toho víc vejde.
Miloš
Profil
Písmo:
DJ Miky: - Písmo je ale opravdu dost malé... (sorry ;-)) – To by sice nemuselo tolik vadit, kdyby!: v IE je nezvětšovatelné.
Trey: jo a to písmo je v poho mě to stačí aspoň se tam toho víc vejde. ale pokud někdo nevidí tak dobře jako ty, ať si vylíže kapsu, viď. A jestli to stačí, mně ne; sice vidím dost slušně, ale používat explorer, pak sbohem a šáteček.
Mimochodem jestliže se tam toho víc vejde, méně je někdy více a řada lidí příliš dlouhé stránky nedočte; web není kniha.

Barvy – subjektivně – tluče bubeníček, tluče do očí. Navíc si nejsem jistý dostatečným kontrastem

Počítadlo přístupů – je to jen můj dojem, když řeknu, že to návštěvníky nezajímá? Mně vždycky připadá, že se autor předvádí, co všechno (ne)dovede. Pokud jeho samého takové údaje zajímají (zcela legitimní), dá se to ošetřit jinak, ale u stránek tohoto typu považuji zobrazování takových údajů za balast; narozdíl od dejme tomu chatů, online heren (třeba scrabble) a podobně.
AlešD
Profil
Začnu odzadu:
Dojem: nepřečtu to, odcházím, bohužel
Vzhled: zřejmě odpovídá zamýšlené cílové skupině (kromě velikosti a kontrastu písma, mi docela nesedl jakýsi pokus o hover v menu, to mi přijde nevýrazné)
Kód:
neklikací hlavička ( jsem na to zvyklý, a spousta lidí taky)
<noflame class="moje malá anketa">XHTML 1.0 Strict, můžu vědět proč? Co vám to přináší? </noflame>

Dotaz (jsem bytostným amatérem v oblasti HTML): Tohle se může?


<ul>


<form action="./search.php">
<input name="search" value="" size="15"></input>
<input type="submit" value="Vyhledat"></input>
</form>


<li><a href=....</li>
</ul>
DJ Miky
Profil
AlešD
Tohle se může?

Může, ale nemělo by ;-). (funguje to, ale je to proti specifikacím)
AlešD
Profil
DJ Miky: díky za info, myslel jsem si to.
Nox_lbc
Profil
1) ve FF musím zvětšit písmo dvakrát, aby se to dalo číst ... kombinace malého a nekontrastního písma je komická/kritická/smrtonosná ...
2) při zvětšení písma dvakrát v FF mi vyjede menu zkrz obrázek (levé menu) ... za což si můžu zřejmě sám zvětšením písma ...
3) <meta name="robots" content="all, follow"/> ... chybí ti mezera před / ... ;-)
4) u formu nemáš definovaný "method" ...
5) <p font-color="red"> ... to snad ne ;-) XHTML 1.0 strict!
6) H1 pouze jednou na stránku z hlediska SEO ... ne pro komentáře a premalink ... LOOOOL ;-)
7) jinak je kód celkem dobrý až na ty občasné "prasečiny" ...
8) design je povedený ...
none
Profil
Nox_lbc
bohužel za <p font-color="red"> já nemužu majtel hrb si to sam upravil .-( tohle bych ja takhle nesprasečil o to strach nemějte .-)
zdenek
Profil *
oslepl jsem
DoubleThink
Profil *
Nox_lbc

ad 4) - nepovinný atribut
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0