Autor Zpráva
Ali78
Profil *
Jestli máte chuť, mrkněte se na tyto stránky...

www.neuveritelnaodhaleni.zde.cz

Díky.
Fnesveda
Profil
Designově pěkné, obsah se mi nezdá. Nejsem příznivec takovýchto myšlenek.
Nox_lbc
Profil
1) ten font v logu mi tam nesedí (ten černý text) ...

jinak ta stránka je pěkná a dobrá, ale téma je komické ;-)
Anonymní
Profil *
Fnesveda
Obsahově toho tam sice moc není, ale stránky jsou podle mě zaměřeny správným směrem.

Ali78
Design moc pěkný, a přehledný.
5/10 a to jen proto že sránka neobsahuje moc graficky náročných prvků, což mi tam sice nechybí, ale pak toho tam není moc na grafice hodnotit..
euroblb
Profil *
anonymní víše jsem byl já,,,sry
souki
Profil
ve Firefoxu je text posunutý o stránku dolu a užžíznutý zleva
nonewood
Profil
Ali78
Pěkná stránka, i zvolené barvy, ladí k obsahu.

Nox_lbc
ale téma je komické ;-)
Komické? To jsem nepochopil :-)
habendorf
Profil
Nox_lbc: jinak ta stránka je pěkná a dobrá, ale téma je komické ;-)

Komickej jsi spíš ty.
RPG
Profil
Ali78
Pajn, pěkné, téma neřeším. Možná si jen pohrej s hoverem u menu.

Na stránce s odkazy ti ve FF text posune na konec stránky, uteče do levého pruhu, pokud je delší než obrázek, a ke konci stránky se dokonce usekne.

Screenshot: http://rpgs.wz.cz/1.jpg
Gekon
Profil
Ali78
To je šablona poskytnutá službou www.freewebs.com ,ne?
Nox_lbc
Profil
nonewood: tak kosmické ?

habendorf: Díky! Tvoje máma je taky komická ...
habendorf
Profil
Nox_lbc: Na to že ti je / brzo bude 18, tak jseš strašnej trouba. Mrzí mě to o to víc, že jsi stejně jako já z Liberce a chodíš na školu , jejíž razítko je i na mém maturitním vysvědčení.
Zahon
Profil
habendorf, Nox_lbc - co kdybyste si to vyřešili v poklidu někde v Liberci a netahali nás ostatní do vaší diskuse? ;-)

Hover v menu je opravdu nic moc (myslím barvu písma, zbytek je fajn...) Možná bych ještě maličko zakomponoval do designu patičku... PS: Pokud je to šablona, jak zde říkal Gekon, tak se ti povedlo vybrat hezkou ;-)
Anonymní
Profil *
Ali78 nejde o hodnocení webu po stránce technické ani desingové. nemám opravdu Ali78? Jde ji o to podělit se s Vámi o velice čerstvě nabyté přesvědcění. Dělají to tak všichni podobného ražení.
Nox_lbc
Profil
Habendorf: dobrá, omlouvám se ... omlouvám se všem, které jsem svými příspěvky pobouřil/urazil/zesměšnil/otravoval ... díky za odpuštění ...
RPG
Profil
Zahon
Myslím, že do této diskuse nemáš právo se plést (habendorf x Nox_lbc)

Nox_lbc
Není za co, nebylo odpuštěno. Urážet matku, cizí nebo svou, může vskutku pouze nevyspělý hlupák. A to se divím, že se habendorf udržel, a odpověděl ti slušně.

Ale k věci, Ali78, dej mi, prosím, vědět, až si onen screenshot prohlédneš, abych jej mohl smazat.
Nox_lbc
Profil
RPG >> Není za co, nebylo odpuštěno. Urážet matku, cizí nebo svou, může vskutku pouze nevyspělý hlupák. A to se divím, že se habendorf udržel, a odpověděl ti slušně.

To nebyla urážka ... ikdyž je nad slunce jasné, že každý to může pochopit jinak ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0