Autor Zpráva
Markétka
ahoj,

jedná se zatím jenom o návrh, ale chtěla bych vědět než se do toho pustím, zda ještě něco vylepšit či raději změnit... jestli je kontrast dostačující, celkový dojem apod.

(logo - později tam bude, ale momentálně ho nemám k dispozici)

tak se na to vrhněte: SFK Holešov a šetřit mě nemusíte =o)
Markétka
má to být takhle

(upravit mi ten příspěvek nešel)
Markétka
teď si to čtu... nevěděla jsem, že se nemají vkladát *.jpg ... pardon
DJ Miky
Markétka
Nelíbí se mi, jak něco vystupuje z designu, je třeba o pixel posunuté mimo design...
BTW, to písmo je Arial Narrow? (tipuji) Protože bych doporučoval spíš normální Arial, víc lidí ho bude mít na PC.
Markétka
DJ Miky
jestli bylo myšleno to kolem balonu a posunuté logo, tak je to opraveno... díky za postřeh (po dlouhém upravování jsem to už asi nevnímala)

žádné jiné nápady?
Anonymní
Profil *
hruza a des... bohuzel...
Zahon
Mě to nepřijde tak zlé... lidé co se neumějí představit vždy kritizují.. Arrian Narrow opravdu není moc dobré písmo pro web. Doporučuji Derovu typografii k přečtení (typografie.dero.name). Jinak možná by neškodilo mít menu jiné než odkazy které do něj nepatří...
Markétka
Zahon
- tak přesně ten článek jsem si dnes četla... =o) písmo přehodím asi až když to budu dávat na web...
- a co jsi myslel těmi odkazy??? jestli ty osobní údaje, akce a pokec, tak to mám nachystané jako rozšířené menu až po přihlášení. A jestli jsi nemyslel tohle, tak potom vážně nechápu...
Kubista
Není to špatné, jenom mi tam moc nesedí barva menu, je takové "smutné", nevýrazné.

btw: pozdravuj Křepeláče, Kuba :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0