Autor Zpráva
Mingan
Profil
Takže udělal jsem svůj první web a chtěl bych názor zasvěcených.
http://www.rcs.wz.cz
Díky
Erik
Profil *
Ten úvod přejmenuj na novinky nebo v úvodu napiš co to vlastně Call of Duty je a novinky udělej zvlášť.
Marty
Profil
Nevím proč, ale v opeře se mi zobrazí to počítadlo dvakrát.
Marty
Profil
Jo a ještě, když dám zvetšit písmo, tak se to trochu porozhází(počítadlo a reklama). Podle mě je to tím absolutním pozicováním(počítadlo).
Mingan
Profil
Marty» jestli je tam jednou vlevo a jednou pod bannerem, tak je to pravděpodobně způsobeno ítm, že jsem jej zpod banneru přemisťoval. Tudíž pravděpodobně někde uvízla informace o původním umístění
Erik» Na novinky přejm,enuju a udělám tam rovnou odkaz na stránku CoD, která je zatím prázdná, čekám na dodání textu od membra.
Mingan
Profil
Marty» To je pravda, při značném zvětšění textu se to rozhází, v budoucnu bych chtěl udělat to menu vysouvací, ale teď mě jako jediné řešení napadá přesná specifikace velikosti textu v pixelech,a le to se pak nezvětší...
Marty
Profil
Udělej rovnou to menu. :)
Mingan
Profil
Marty» NO rád bych, ale dle mých znalostí to jde v javascriptu a tam končím u zápisu začátku scriptu a jeho konce plus zápis do toku dokumentu :-) ALe chci na tom zamakat a pak to ufdělám, rptože tady ta struktura k tomu přímo vybízí :-) Jiank díky za tipy
Marty
Profil
Vysouvací menu lze i bez JS. Stačí CSS, i když IE se k tomu musí tak trochu donutit(umí hover jen u odkazů).
Mingan
Profil
Marty» To si nějak neumím moc představit. Mohl bys napsat nějaký link nebo popsat?
Acci
Profil
Menu bez javascriptu je popsáno tady (anglicky) Nefunguje ale v IE 5 a 5.5
Mingan
Profil
Acci» Už se na to du podívat, v každém případě díky. Z toho co napsal Marty bych něco možná vydedukoval, ale....
Marty
Profil
Je to v knize Erica Mayera o CSS 2 díl. Já to teď nemám u sebe, ale zejtra ti můžu sem nebo na mail dát link.
V podstatě je to postavený na: hoverech a display: none. Vždy, když najedeš na nějakej prvek, zruší se display: none a menu se ukáže, když hover pomine, pak menu zmizí.
Mingan
Profil
Marty» Tak nějak, stavbu takhle z hlavy nezplodím, ale chápu tak nějak základ tý metody. Jinak jestli můžeš na mingan@svetjinak.net
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0