Autor Zpráva
septyk
Profil *
http://www.taxcrew.net
Zdravim,jde o první poku,hodně věcí je tam ochcaný animacema,guestbook taky neni můj (ale v připravovaný nový verzi stránek už mám vlastní pomocí XML)....jen by mi moh někdo poradit jak na ty galerie,dalo mi to práci rozmístit ručně jednotlyvý obrázky a udělat z nich MC a pak je každej zvlášť nalinkovat a zadat velikosti oken...Jestli někdo ví o elegantnějším řešení a aby to fungovalo tak jak to funguje teď,budu moc rád když mi napíše na septyk@atlas.cz :-)
Díky moc..
A taky dík za kritiku :-)
Gekon
Profil
Zvuk na stránce? Fuj! Aspoň že ho můžeš vypnout. Ve Flashi nedělám, nemám ho rád, ale vypadá to pěkně. Přístupnost nulová.
yenna
Profil
no...s tema galeriema jsem mela taky problemy
mozna lepsi, nez delat z kazde miniatury MC, by bylo pridat nad kazdou z nich stejny MC-button...neviditelne tlacitko (ctverec velky jako miniatura, muze mit treba nejakou barvu s alpha 50% a pri OVER alpha 0%=stejny efekt jak mas ted ) a link na vetsi obrazek psat na to neviditelne tlacitko...aspon tak jsem to u jedne CD prezentace delala ja...furt lepsi nez delat MC z kazdeho maleho obrazku....

nebo pro galerii zkusit nejakou komponentu...

jo jeste k scrolovatkum..pod tim magnetakem nejsou vubec videt, clovek to pak musi hledat...mozna je dat vys....
WanTo
Profil
Hudba (spíš hluk) na stránkách, odcházím. Navíc se to příšerně zasekává (možná to bude tím, že právě kompiluji MySQL :-) ).
TooFew
Profil
Nemám Flash, takze jsem se podíval na černou prázdnou stránku. Pokud jde o zvuk na stránkách...... FUJ!
nonewood
Profil
Gekon
Zvuk na stránce? Fuj!
Cílová skupina, pro které je stránka nejspíš určena, ho uvítá. Patří to bezesporu k obsahu.

septyk
Těžko se na tom něco hodnotí, možná bych změnil (a zarazilo mne to), pokud kliknu např. na walls, tak se otevře prázdná stránka, jen nahoře jsou ty odkazy - podsekce, zdá se mi to divné, dej tam alespoň text typu: zde máme omalovánky na zdi od Ferdy, Mařenky a Dejva ...CHECK IT OUT ( :-) )
Mimochodem: moc se mi nelíbí pomalované okna u vlaků, ale panely okolo hřiště na sídlišti? prosím sprejeři, už to konečně všechno zabravěte, ať se na ten samej beton nemusím dívat... thx :-)

...CHECK IT OUT :-D
nonewood
Profil
septyk
Ještě na jednu věc jsem zapomněl! Zvýraznil bych nějak v novinkách datum :-) (Listopad 3100), přijde mi to jako souvislý text a stěží se to čte.
septyk
Profil *
Takže trapas koukám :-D
(hudbu si já nevymysel,dělám ten web pro někoho jinýho)
No,každopádně se to komplet předělává včetně grafiky...a prostě všeho :o)...
Jo a díky za radu....adios..
Vlastně ne adios,určitě eště budu otravovat :o)
rave
Profil *
me se moc nelibi ten font a ta nevyraznost textu v novinkach.. taky se mi moc nelibi ten scroll up/down kdybych necet tenhle topic nevism bych si toho

nebylo by spatny rozdelit kazdou novinku na novou stranku protoze ta mala oblast textu je tak pro jednu novinku a mezi novnikami udelat nakou rychlou navigaci traba podle data pridani
loleq
Profil *
no a jak se vubec takova stranka udela? pomoci nejakyho programu? je to slozity ? jakyho programu ? :))
jaaa
Profil *
a mě se to zas moc libi až an to že je to docela mrňavý . hudba je ok k tomu obsahuje . aspon to není tak tuctový jako ostatní weby
fakt hafo líbí
house
Profil
souhlasím s jaaa

jen do menu bych přidala žlutej hover, aby si byl člověj fakt jistej, na co kliká
mar
Profil *
servis laeku jak se mes ja dobre furt taguju a delam qrerafky
mar
Profil *
servis laeku jak se mes ja dobre furt taguju a delam qrerafky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0