Autor Zpráva
Hanz
Profil
Co na to říkáte? Předem bych se chtěl omluvit že to není ještě úplně hotové (Je to zpíše jen šablona). -> budou tam jen opravdu malé úpravy. Vím že na tom není nic moc co hodnotit. Zajímal by mně hlavně váš názor na kód. Jak CSS tak XHTML. A jestli chcete tak i na vzhled.

Jo abych vám to ulechčil tak vám dám ještě link
Acci
Profil
Nečitelné písmo na pozadí
Nevýrazné menu
V XHTML se tagy píší malými písmeny
kamil
Profil *
ahoj lidičky, potřeboval bych malou radu. Dělám úkol do školy, máme přepsat křížovku do html jazyka(tabulky, ap)a nemůžu najít, kam sem si napsal, jak se píše : mezera. Je to znak s ampersantem+nějaký tři písmena. Poraďte mi prosím. předem díky..
Acci
Profil
kamil
  ale za chvíli ti to někdo smaže
Hanz
Profil
Acci
Je to teď lepší??
Acci
Profil
Podle sovy v síti to stále je nevýrazné, jako pozadí bych použil nějakou světlejší barvu
Hanz
Profil
Acci
Já tomu na té sově aš tak nevěřím. Když použiju některé barvy a jdou moc dobře přečíst (aspoň se mi to zdá) to ukazuje že to není dobré. Co na to říkáš ty? Čte se ti to dobře?
mat
Profil
Hanz

stránky vypadají (a asi to nebude tím, že s nimi zrovna začínáš) dost amatérsky - třeba ten font v menu a hlavičce - comic sans prostě ve mně nebudí důvěru, spíš ho vidím tak někde na blogu třináctiletý holky...

jinak - absolutní pozicování, já nevím, já mám raději float, ale proti gustu...

a k těm barvám - šedá v menu nečitelná, to černé "bla...." na modré taky moc nevyniká... Rozhodně by to chtělo nějak oživit...

ale napřed by to chělo na ten web něco taky dát...:)
Marty
Profil
Já tomu na té sově aš tak nevěřím. Když použiju některé barvy a jdou moc dobře přečíst (aspoň se mi to zdá) to ukazuje že to není dobré. Co na to říkáš ty? Čte se ti to dobře?
Dřív jsem taky testoval barevnej kontrast na sově, ale po pár zkušenostech(akverelová má bejt podle sovy na oranžový dobře vidět, zkusil jsem to a vypadalo to děsně), jsem od toho upustil.

Ty stránky mi příjdou takový až moc jednoduchý.
Testuju to na 1280 x 1024 a ta reklama mi vlezla až do toho menu.
Pokud se teprve rozjíždíš není to špatný, ale chce to ještě dost práce.
Hanz
Profil
mat
Psal jsem že je to jen šablona
Marty
Tu reklamu budu ještě upravovat
Victorius
Profil
Fuj a ty se ještě opovažuješ radit někomu do grafiky. Jestli tvoje flashe vypadají jako tvoje stránky, pak zalez a uč se.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0