Autor Zpráva
LucyP
Profil
Cau, nemela sem co delat tak sem udelal tento web o mojich oblibenych hudebnich skupinach...myslim ze je celkem povedenej
Ohodnotte prosim design (podle me celkem zdarily)
kod HTML (ten je podle me sqelej -> validita !! )
CSS (podle me taky dobry)
dik za reakce ;-)
LucyP
Profil
oh, zapomela jsem odkaz
tak tady : http://mojehudba.wz.cz/
habendorf
Profil
Tak tohle bohužel nezachránili ani moji oblíbení Marsyas.
DJ Miky
Profil
LucyP
Skvělý? Neřekl bych...
Validní? Neřekl bych...
Zdařilý design? Neřekl bych... (bije to do očí, není tam žádné ucelené rozvržení)
Nox_lbc
Profil
Mám rád humor, ale tohle je trochu moc ;-) já radši sarkasmus ...

BTW: Bolí mě z toho oči, a to už jsem si nakapal Visine ;-)
Anonymní
Profil *
Jak dlouho se učíš HTML a CSS? Komplet změnit barvy, šířku stránek a HLAVNĚ to menu. Takovýhle lidi mám strašně rád, roupama neví, co by měli dělat, tak jen tak něco tvoří. Když to nemáš naplánované a rozmyšlené, jestli to bude web jen tak (což teda nemá skoro ani smysl tvořit), nebo jestli to má být výrazný web v oboru a něco z toho mít, tak je to tvoje "tvoření z nudy" úplně zbytečné a podle mě jsi to sem dala jenom proto, aby sis zvýšila návštěvnost.
Bubák
Profil
kod HTML (ten je podle me sqelej -> validita !! )
Až na reklamní baner je kód validní, aspoň stránky, co jsem namátkou zkusil. Ale tohle není skvěký kód:
<p></p>
<p></p>
<p></p>
<p></p>
Tohle šlo vyřešit marginem nebo paddingem.

CSS (podle me taky dobry)
Nic moc, 3 drobné chyby. Font-family definované pouze pro odstavec, ostatní jsi nechal na prohlížeči. Úvodní stránka má na pozadí obrázek a není definovaná barva pozadí.

Vzhledově příšerné a texty obtížně čitelné, tučný font a šílená barevná kombinace. Obrázky bys měl zmenšit v grafickém programu. Máš zbytečně velké obrázky a necháváš je zmenšit prohlížečem. EXIF u obrázků taky nikoho nezajímá, výjimka jsou weby věnované fotografii.
James Scott
Profil *
no co se vzhledu,tak je to opravdu hnus... ty barvy se k webu absolutne nehodi,pismo moc tucny,je to vsechno zbytecne veliky a roztahly...
bejt tebou,tak bych to asi cely predelal...
dracek
Profil
...kristepane..no toto?
+ validita
+ možná obsah, raději jsem to nezkoumal...asi sem dostal záchvat epilepsie....
- hrůzostrašný design
- obrázky velké..načítá se to pekelně dlouho.. :P
- tabulky
- hover u obrazku je .. no prostě bleeee...
...
rave
Profil *
jen par dodatku k predeslym postum
ty barvy mi nici oci!
RPG
Profil
Bohužel, mám pocit, že jsme se všichni stali obětmi recese :o). Ale budiž.

LucyP
Ty barvy jsou vážně hrozné. Více hodnotit bohužel nemohu, jelikož tam nevydržím příliš dlouho, natož abych si něco přečetl.
Juross
Profil
Samochvála smrdí . . .
a ještě když je neoprávněná...

nemužřu na webu pozitivně hodnotiit skoro nic ..
Max V
Profil *
RPG
ja si nemyslim, ze je to recesia... a teda, ked mam pravdu povedať, videl som aj horsie stranky od zaciatocnikov...

hm, na jednej strane sa vravi, ze na zaciatocnikov netreba tak tvrdo, aby sme ich neodradili, na strane druhej... no skuste si precitat cely tento topic od zaciatku...
Juross
ta holka pravdepodobne urobila jednu zo svojich prvých stránok, tak z toho má radosť, no nie?
dracek - obsah? sice som precital asi len 2-3 vety, ale doslo mi, ze tam obsah je.. mozno nie nejak extra zaujimavy, obsirny a prinosny... ale je tam. a vzdy je to lepšie ako "Ahoj, prave ste sa dostali na moju novú vylepšenú stránku. Ešte síce neviem o čom to tu bude, ale čoskoro tu dám kopec vecí..."

// OT: Hm, raz za čas čítam diskusiu pre začiatočníkoch a čo z toho vyjde..:)
RPG
Profil
Max V
ja si nemyslim, ze je to recesia... a teda, ked mam pravdu povedať, videl som aj horsie stranky od zaciatocnikov...
Nešlo mi o kvalitu stránek, ale o tuto větu: "kod HTML (ten je podle me sqelej -> validita !!"
Chrobak
Profil *
LucyP
je mi to luto, ja som sice tiez zaciatocnik a preto, aby som sa odvazil dat stranku zhodnotit musim este popracovat, ale s tymi farbami musis nieco urobit, tebe sa to zle necita ? A co esteticke citenie ?
tozi
Profil
Na zaciatocnicku fajn :).Nevsimaj si tych ostatnych reakcii.Casom sa naucis viac.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0