Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Prosím,napíšte čo by sa dalo vylepšiť na stránkach www.filmove-chyby.szm.sk a čo si o tej stránke myslíte.
Zahon
Profil
Při vstupu na tyto stránky mi hodí můj firefox varování o tom, že stránka byla pravděpodobně vytvořena pro to, aby ze mě vytáhla nějaká data.. to vůbec není dobře, rozhodl jsem se nevstoupit. Takže nejdříve bych se doporučoval tohoto problému zbavit.
rave
Profil *
mam taky FF a nic takoveho mi to nehlasi. Nevadi, v kazdem pripade tvuj web vynechava hacky a carky a pise misto nich nesmysslne znaky.
nejspis vynechavas radek:
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=WINDOWS-1250">

jinak graficky nesladene. Pismo me moc bouchat do oci.. skus dat min kontrastu a to zelene pozadi neni moc pekne.. to modre taky :)
proste mas tam moc kontrastu a je co cely takovy neprijemny. ale jinak obsah vyborny ani sem o vetsine tech chyb nevedel (jak jinak na filmy se koukam hlavne kvuli pribehu ne abych tam hledal chyby.. nicmene je pekne zjistit co mi uslo)
Anonymní
Profil *
To Zahon:
Neviem, kde môže byť problém.Určite som nevytvoril stránku na získavanie dát z inýh PC.

To rave:
Áno zabudol som tam dať ten riadok.opravím to.s tými farbami sa pokúsim pohrať.snáď bude niečo do šeda lepšie.

Ďakujem za typy.
Firy
Profil
Ten design se mi zdá přímo odstrašující.
Na té stránce vydrží člověk, jen pokud tam opravdu nutně něco chce,ale jen tak se tam nikdo nepodívá, pozadí je moc tmavé a moc kontrastní a tmavé.
je to celé takové rozházené,zpřehledni to
petr6
Profil
Tak k obsahu stranky jsem se ani nedostal, protoze mne odradilo do oci bijici barevne provedeni
venca163
Profil
+ dobré téma, ale nic tam zatím není
- pořád stejné title
- příšerné barvy
- reklama
- chybí doctype (v kódu trochu nepořádek)
- v FF mi nefunguje hover (moje chyba?)
souki
Profil
zajímavé téma. Škoda, že tam zatim nic není. Ale nejvíc mi vadí ta reklama. Vpravo dole mi vyskočil obrázek s reklamou na cestovku a já naivně kliknul na červený křížek v jeho rohu.
Anonymní
Profil *
Ta reklama je od poskytovatela web priestoru.S tym nic neurobim.teraz som zmenil farby tak snad...ta reklama sa da zatvorit kliknutim na zavri, alebo pokial je tam logo SZM tak pravym tlacitkom.nerozumiem sa velmi internetovej teme,tak prosim co je to HOVER vo firefoxe?
petr6
Profil
No velmi spatne se v tom orientuje:
Na titulni strance je Pribylo 7 filmu, ale na zadny z nich se neda kliknout, tak jsem se podival do sekce filmy, tam jsou nazvy, na ktere se opet neda kliknout!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0