Autor Zpráva
Roman[ticka]
Profil *
Juknete na http://www.romanticka.wz.cz
Mam tam novy design. Takze chci od vas nejaky nazor at se muzu priste polepsit!
Diky
Acci
Profil
Celkem velká chyba. Kódování češtiny máš až pod titulkem. Některé vyhledávače a prohlížeče potom mohou zobrazit špatně češtiny v titulku (Mě to dělá Jyxo)
Roman[ticka]
Profil *
Jaj. Vecer to opravim
ronnie
Profil
Roman[ticka] - mas rad Horkyze slize? :)))

Doporucuji vyuzivat css kompletne, napr. <hr width="580" size="1" noshade> lze zapsat urcite lepe. Jinak celkem hezky web.
none
Profil
v tom quest booku se to neda čist to pismo je moc tmavý
Roman[ticka]
Profil *
me se to zda byt svetly dost! Mozna pro ty co maj monitor hodne tmavy
Roman[ticka]
Profil *
No slo by to, ale ja si zadam v css hr {} a nahradi to vsechny hr ve vsech strankach. A to bych musel napsat treba .hr1 {} a to by muselo byt pak <hr class="hr1"></hr>????
habendorf
Profil
Jo, až na to </hr> (vzhledem k doctype)
Martin Kuželka
Profil
Jo, až na to </hr> (vzhledem k doctype)

Nechápu, co vzhledem k doctype? hr je přece nepárová značka.
habendorf
Profil
Martin Kuželka: v XHMTL se nevyznám, ale myslel jsem že tam musí být uzavřeno vše, tedy <hr></hr> nebo <hr />. Ale třeba hr v XHTML vůbec není, nevím.
Martin Kuželka
Profil
hr v Xhtml je, ale je <hr />, ne <hr></hr>.
ronnie
Profil
Roman[ticka]: Muzu se te prosim zeptat odkud mas ty ankety? Vlastni tvorba nebo podle nejakeho tutorialu? Cele dopoledne totiz hledam clanky o tvorbe anket a co se mi podarilo najit, s tim jsem nebyl spokojen.
slamiq
Profil
jmenovat se roman ticka.. to je cool:o) myslel jsem prvne ze to sem dala nejaka baba;)
noc vpoho... :o)
chyby:
spatna barva stranky/pisma (webcolors smarja trochu..)
jedina pouzitelna vec na tom webu je to menu.. a jeste je u neho chyba ta, ze pismo v nem je centrovane na stred
ale tak zas to neni komercni projekt, tak bych si stim nelamal tolik hlavu;)

at se dari;)
Roman[ticka]
Profil *
dik slamin
Ja myslel, ze barva je v pohode, je to trochu tmavy ale u me to vypada pekne text/pozadi! A proc pouzitelna vec jen to menu????!!!! To me teda zajima! A to menu se mi tak libi ze je centrovane! :-))

To ronnie - to sem si nekde nasel z netu hotovy script, jen sem si ho upravil, ale taky to neni zadna slava!!! Pokud by si chtel mit na strance takovych anket vic, musel bys to nejak prejmenovavat nebo tak nejak.
Thalia
Profil *
2ronnie: mám v plánu vyzkoušet ankety z Petrových stránek: http://blahapet.wz.cz/index.php?file=./php/index.
Roman[ticka]
Profil *
Tak uz sem to opravil. Juknete jestli je to v poradku!
Diky...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0