Autor Zpráva
Venca
Profil
Chctěl bych vás, ostatní poprosit o to, abyste mi zkritizovali desing, případně poradili. Za každou radu jsem vděčný. Mimo to asi tento web již budete znál, ale v předchozích diskusích jsem se nedozvěděl to co jsem chtěl. Teď snad již ano. Téma je: desing!!! No a můj výtvor je tohle (klikni)
DJ Miky
Profil
Ty nadpisy v pravém sloupci na šedém pozadí by potřebovaly nějaký padding - jsou nalepené na tom šedém boxu...
MZF
Profil
Hledate nejaky dobry wallpaper? Tak to potom hledate web BESTak.cz. Kazde dva tydny se hraje o tapetu, ktera zde nikdy nebude zverejnena. Vice v sekci Registrace. - Fajn, ale co to takhle uživateli zjednodušit? Takhle jsem nucen hledat na stránce nějaký odkaz s registrací a ztrácet tak čas, trpělivost a když se mi jej nepodaří v brzké době najít, tak se možná naštvu a odejdu. Rada je snadná. Udělat z posledního slůvka "Registrace" přímo odkaz na danou sekci s registrací.
Nox_lbc
Profil
Venco ! Už zase ? Myslíš, že jsem na tebe zapomněl ?!

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=32 144
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=32 234
Zahon
Profil
Tyhle stránky už jsem taky někdy viděl...
Anonymní
Profil *
Zahon
Nox_lbc
ano, máte pravdu, ale zatím mi nikdo * nezodpověděl toto:
ěl bych vás, ostatní poprosit o to, abyste mi zkritizovali desing, případně poradili. Za každou radu jsem vděčný. Mimo to asi tento web již budete znál, ale v předchozích diskusích jsem se nedozvěděl to co jsem chtěl. Teď snad již ano. Téma je: desing!!!

* - krom některých jedinců. jako je třeba MZF
Venca
Profil
Zahon
Nox_lbc
ano, máte pravdu, ale zatím mi nikdo * nezodpověděl toto:
ěl bych vás, ostatní poprosit o to, abyste mi zkritizovali desing, případně poradili. Za každou radu jsem vděčný. Mimo to asi tento web již budete znál, ale v předchozích diskusích jsem se nedozvěděl to co jsem chtěl. Teď snad již ano. Téma je: desing!!!

* - krom některých jedinců. jako je třeba MZF a DJ Miky
Railbot
Profil
Venca
Tak pro začátek ti poradím, že se píše "design" a ne "desing".

Mno a dále. Na to, že je to dělané ve FrontPage, to není vůbec špatné. Jenom tam zůstává onen nešvar a tím myslím tabulkový layout. To je v dnešní době už velký přežitek. Jinak vzhledově to ujde, není to nic extra dobrého ani extra špatného. Průměrné a určitě se to někomu může více než jen líbit.
Anonymní
Profil *
Nechceš si jen tak náhodou zvětšit návštěvnost?
Venca
Profil
Nechceš si jen tak náhodou zvětšit návštěvnost?

Ne, chci vědět, co by bylo dobré vylepšit. Aby se všem uživatelům web líbil.
Plaváček
Profil
Venca

Aby se všem uživatelům web líbil.


Nikdy se neptej uživatelů. Udělej web tak, aby

- měl přínosný a zajímavý obsah
- aby se texty, pokud tam jsou, dobře četly a nekladly čtenářům překážky v podobě nemožnosti jeho zvětšení
- vynechej bezúčelné flashové bannery, které zabírají skoro třetinu výšky monitoru a nic nikomu nepřináší, kromě autora, který se tím zřejmě kochá a dokazuje si, jak je in
- podtrhávej odkazy, pokud jsou to odkazy, nesmyslné bloudění myškou po devatenáctipalcovém monitoru mě nebaví a nejsem srdcem zlatokop, abych byl rád za každý nalezený kousek zlata (rozuměj - odkaz)
- vynechej na stránce ankety a počítadla. Ankety užitek vesměs nepřinesou, počítadlo má sloužit tobě a běžného návštěvníka webu nezajímá

Závěr:

web mě neurazil, vzhledem k použité technologii je koukatelný a některé fotografie jsou moc pěkné. Pro skutečný výjimečný úspěch tvého webu je to ale velmi málo, především s ohledem na konkurenci. Musíš prostě návštěvníkům nabídnout mnohem víc. Co je to víc, na to ale bohužel musíš přijít sám.

Hodně štěstí do další tvorby.
loleq
Profil *
jak si udelal ten flashovej banner? je fakt peknej
Venca
Profil
Tak pro začátek ti poradím, že se píše "design" a ne "desing". dík
Venca
Profil
.
Venca
Profil
hm.....
house
Profil
to modrý pozadí vyhoď a bude to OK a už se tím nezabývej!! :) zkus si udělat nějakou jinou stránku......
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0