Autor Zpráva
Kurka Martin
Profil *
Adresa webu: Nahraj.cz
Zajímá mě Váš názor na nový design, který jsme spustili spolu s novou verzí.
Prosím hodnoťte vše i maličkosti uslyším rád chválu ale také kritiku a nápady
jak to opravit.
TooFew
Profil
A k čemu to je dobré?
Euroblb
Profil
sory, ale ebych jsi nahrával fotky na ten server jen na měsíc, mě nějak zvlášť neláká. To jsi zaregistruju radši další free web.
Zahon
Profil
Design se mi velice líbí, možná bych maličko zvýraznil navigaci v levém sloupci. Zdá se mi, že reklama adfox jí naprosto ukrývá a není na první pohled vidět... Také nevím z jakého důvodu je formulář pro nahrání souboru na homepagi odsazen jakoby od levého okraje asi o 10px.. To se mi nezdá jako pěkný grafický prvek. Zarovnal bych to rovnou pod nadpis.

Ještě v meta tagu description je, cituji "Nejlepší český upload server" - nejsem velký příznivec samochvály a slov jako nejlepší atd. Dal bych tam radši něco ve stylu "Český upload server umožňující nahrát soubor až o velikosti 250Mb" (no, možná by se dalo vymyslet i něco lepšího)

A na závěr jenom poznámka... Datum a čas na mě svítí v mém pokoji asi na pěti místech. Nepotřebuji ho ještě na webových stránkách. Možná bych se být vámi zamyslel zda je to k něčemu a zda by se prostor nedal využít lépe.

Jinak se mi design velice líbí, subjektivně se mi zdá ta zelená přímo skvělá. Web je takový "čistý a vzdušný"- dobrá práce.

EDIT: Mám pocit, že pan Kurka neměl zájem o kecy o tom, zda je server k něčemu nebo ne. Měl zájem o náš názor na redesign stránek, komu se nechce hodnotit ať prosím radši drží.... takovéhle věci mě dokáží v jednu ráno opravdu naštvat...
Kurka Martin
Profil *
Omlouváme se tady za nějaké " ucho " které vydává náš systém za svý. Což je poněkud směšné.
TooFew
K čemu je to dobré? Sdílíte rád soubory s přáteli nebo si jen chcete uschovat nějaké soubory na pozdějc? Jednoduše je nahrajete na náš server a opět jednoduše je můžete ukázat svým přátelům
Euroblb
Zkuste se nad tím zamyslet.
Každý free hosting má své požadavky na navštívení stránek stejně jako my, aby jsme zbytečně neuschovávali nepotřebná data. Krom toho musíte vše dělat přes FTP nebo httpFTP což je podle mě celkem nevýhoda. Další věc je který free hosting Vám vygeneruje asi 6 kodů pro vložení na různé typy webových stránek?
A kde máte máte počitadlo stažení na free hostingu, kde máte přesné udaje o souborech které si nahrajete ?
Krom toho asi nečtete na stránkách položku FAQ (časté otázky a odpovědi)
jelikož kdyby jste tuhle stránku četl zjistil by jste že soubory se uchovávají 30 dnů (tohle platí u anonymního uploadu, pokud beru v potaz to, že jste zmínil obrázky) od posledního stažení, což znamená že pokud si aspoň jednou za měsíc otevřete Váš (obrázek) poběží odpočítávání znovu od dne navštívení (obrázku)


Zahon

Děkuji za velice vyčerpávající názor, díky němu jste mě donutil zapřemýšlet o využití místa místo hodin.
Možní sem díky Vám přišel na zajímavý způsob řešení místa vs reklama (textová).
Nevím jestli jste si všiml na staré verzi byla v horní pozici lišta od serveru Hyperinzerce.
Tak uvidíme jestli přijmou návrh na serveru HyperInzerce.

Ještě poslední slova:
Chystáme ještě spoustu dalších funkcí pro Vás uživatele, díky kterým se pro Vás stane uploadování koníčkem a zároveň zábavou.
Kurka Martin
Profil *
Tak to tady není moc lidí co by zhodnotili naši práci?
DJ Miky
Profil
- Moc malé písmo v menu... A vlastně nejenom v menu.
- Na serveru vám jdou blbě hodiny :D.
Jinak to ujde...
Kurka Martin
Profil *
připravujeme možnost změny velikosti písma v osobním nastavení
iru
Profil
Chtělo by to trošku větší písmo, stačilo by jenom malinko, jinak velmi podařené, nemám co dodat.
tiso
Profil
Kurka Martin

Tak si to konečne spustil... To fórum bude kedy?
Kurka Martin
Profil *
iru
Jak jsem psal nahoře, chystáme možnost výběru písma v profilech uživatelů to znamená že každý uživatel bude mít k dispozici svou velikost písma nezavisle na ostatních

tiso
bohužel s tím forem jsou jen problémy a rozhodli jsme se pro to překopat miniBB forum do našeho designu a udělat na něm několik uprav
tiso
Profil
škoda...
MaXemail
Profil
no jo no co se dá dělat
tane
Profil *
Tohle vám to dělá při rozlišení 800x600:
http://img175.imageshack.us/img175/9569/snap3rg1.png
MaXemail
Profil
tane
Děkujeme o téhle chybě s patičkou víme ještě dnes se ji pokusíme opravit
llook
Profil
Řemeslně je to dobře zvládnutý, ale trochu nechápu, proč tak výrazná změna značky. Původní logo (to co zůstalo na fóru a na náhledech) mi připadá mnohem zapamatovatelnější a za tu dobu co to běží, už i povědomé.

Euroblb
Tvoje věc, já občas podobné služby využívám. Třeba když do fóra posílám nějaký screenshoty adod. (ty obvykle za měsíc už potřebovat nebudu)

tane
Mě to dělá i při 1024x768 (Opera 9)
Kohout
Profil
Ještě mi příjde takový divný, že když se přihlásim, tak v menu vlevo marně hledám položku "Nahrát nový soubor" (nebo "Upload", prostě něco na ten smysl) ... asi po minutě mě to napadlo že by ten upload mohl být na úvodní stránce.
MaXemail
Profil
llook

Ta velká změna byla z důvodů velké kritiky barvy a celkově designu
Logo bylo z náhledů již odstraněno a už se nebude v nově nahraných souborech ukazovat ani u anonymních uživatelů


Kohout
Tak tohle mi zrovna dneska napsal kamarád tak jsem to už opravil a v menu je nová položka Nahrát soubor
MaXemail
Profil
Takže včera jsme ještě opravili chybku uploadu s formátem *.JPG u kterého se negeneroval náhled a systím se k němu choval jako k souboru
už to tu jednou bylo
Profil *
už to tu jednou bylo

ale jinak vskutku hezké ;-)
MaXemail
Profil
už to tu jednou bylo

Co zde už bylo?
MaXemail
Profil
Mám dotázek jaká je podle Vás optimální cena na službu premium ? ( její výhody naleznete v blogu)
Anonymní
Profil *
celkem povedený design ale něco mu chybí
DaVit
Profil *
Jaktože to ide tak pomaly? Nemá to blokovannie proti zahraničným IP, jak WebZdarma?
MaXemail
Profil
DaVit
Dobrý den nic blokované není
jak rychle Vám to jede?
DaVit
Profil *
MaXemail
Načítava sa tak 5 minút...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0