Autor Zpráva
xhelliosx
Profil
Ahoj, zhodnoťte mi prosím tenhle pokus, není všechno dodalný a není to optimalizovaný pro Operu, ale chtěl bych vědět, co předělat a nebo ne díky.
Tady
DyBoy
Profil *
No mě akorát vadí ten divnej hover, stačilo by bohatě změna barvy odkazů, jinak vypadá hodně solidně a líbí se mi :)
Anonymní
Profil *
Je to pěkné, jenom by možná neuškodila nějaká hezčí a výraznější fotka školy a taky bych změnil to zelený pozadí na nějaký béžový, ta zelená se tam vůbec nehodí ;)
Bubák
Profil
<div class="nadpis">
Je to po<div>ný web.
TooFew
Profil
Mě se hover líbí tak, jak je. Ale zvětši vertikální margin u odstavců. Jsou moc nalepené. Vypadá to pěkně.
TooFew
Profil
Jo a zřuš si to "testováno" v zápatí. Vypadá to neprofesionálně.
xhelliosx
Profil
to TooFew: myslíš line-height? Nevím, co máš na mysli.Zruším:-)
to Anonymní: taky si myslím, že se tam nehodí, původně bylo tmavě šedé, ale chtěl jsem to oživit:-) a asi se nepovedlo
Markétka
Profil
xhelliosx
chtěla jsem se podívat na nějaké akce školy či novinky, ale když jsem to viděla, tak jsem z tama utekla... =o/ text je strašně nepřehledný, co třeba zvýraznit např. datumy, aby to bylo trochu odděleno????

jinak bych řekla, že jde o vskutku povedený web =o) (už to jen doladit pro tu operu)
xhelliosx
Profil
chtěla jsem se podívat na nějaké akce školy či novinky, ale když jsem to viděla, tak jsem z tama utekla... =o/ text je strašně nepřehledný, co třeba zvýraznit např. datumy, aby to bylo trochu odděleno????
jojo, texty jsou pouze zkopírované ze starého webu, nejsou upravené,vím o tom, to už je to poslední, co budu dělat, schovávám si to napotom:-)
DJ Miky
Profil
xhelliosx
- Nepodtrhávej nic, co není odkaz ("Divadelní představení pro 4.ročník" v novinkách)...
- V patičce je text "design David Podskalan" a odkaz na Solucija.com - znám všechny template od Solucijy, který je ten na stránkách?
xhelliosx
Profil
žádný, je můj, to je pozůstatek z Rs
TooFew
Profil
xhelliosx
Těm odstavcům dej margin:10px; 5px; a vůbec si nějak zvýrazni text.... Nedá se to číst. Možná by neuškodilo dát tomu letter-spacing, ale line-height nezvětšuj. Řádky jsou dost vysoké.
Euroblb
Profil
nevím,design, je dobrej.
Ale ten kod? To dlouhé nic v kodu me docela fascinuje.
Casero
Profil
xhelliosx
jo, je to zajmavý...fakt zajímavy
suji
Profil *
Celkem v poho, jen by neskodila vyraznejsi fotka skoly, tahle dost zanika a tak lepsi hover v menu. A v NEJBLIZSIch AKCich si odstan ten testovaci text. Kod v poho, az na ty mezery, ale to je spis detail.
jarzek
Profil *
je to pekne... az na ten hover v menu
Lusy
Profil *
je to tu pěkné , ale chtelo by to jinou barvu...............
RaDeoon
Profil *
Design se mi líbí ... I bez obrázků je vše krásně zachovalé
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0