Autor Zpráva
http
Profil
www.macdesign.cz

Koukněte na to prosím, jestli je to dobré.

Díkes Pavel
TooFew
Profil
1) Ten hover v menu je docela težkopádný. Hodilo by se něco světlejšího.
2) Neformátuj text pomocí <br> ale <p>.
3) To ICQ číslo je pravé? Jestli jo, máš štěstí.... Taky bych chtěl takové. :-)

EDIT: "Zde si přečtěte upozornění ke stránkám!" Text v tomto bloku asi nebude budit dobrý dojem na zákazníky. I když mám stejný názor, IE je přece jenom nejpoužívanější...
Euroblb
Profil
hm..
Thalia
Profil *
Sice nechápu, proč máš menu pomocí js, když by to šlo i bez něj, ale jinak se mi ty stránky líbí. Sice se neztotožňuji s poněkud svéráznými texty, ale proč ne, někomu se to může líbit. I když si myslím, že to bude spíš odrazovat.

Používám "doporučený" prohlížeč :-D (FF) a koukni na tento screen. Ve FF se text do modrého rámečku nevejde, v IE ano.

Souhlasím s TooFew, ty br dej pryč. Jinak samozřejmě by to chtělo dát pryč i tabulkový layout a přesunout víc věcí do css, např bgcolor u body patří do css.

A ještě něco. Vlastní text jednotlivých stránek začíná imho dost daleko pod nápisem "Profesionální webdesign na počítačích Apple!" Já osobně bych to šoupla kousek výš, je tam zbytečně prázdný místo.
Nox_lbc
Profil
Tyto stránky jsou validní a pokud je Váš prohlížeč nezobrazuje korektně, vyměňte ho za jiný prohlížeč . Už mě nebaví trávit hodiny času odlaďováním stránek pro stupidní IE, který nedodržuje pravidla W3C .
Další pravidlo těchto stránek je, že kdykoliv půjde odkaz pryč ze stránek, odkaz se bude otevírat do nového okna. Jiné stránky zůstanou ve stávajícím okně! Neberte to jako vnucování čehosi, podlě mě to má logiku a tak to taky zůstane.
Testováno na MAC (FireFox, Safari, Camino a Opera) - WIN FireFox a částečně IE6. Ostatatní prohlížeče ignoruji, nejsem blázen.


Tak to je nejlepší vtip co jsem dneska slyšel, kdyby všechny prohlížeče zobrazovaly stránku stejně, co by potom kódování bylo za práci, vždyť by to byla hrozná nuda ;-) ;-) ;-)

A to okno se mi nehce zavřít, takže stránka je nepoužitelná ... možná to bude tím že nemám zapnutý JS, ale kdo dneska má že ? ;-)

Umím perfektně: ...

Nepřeháněj, nikdo neumí perfektně ... můžeš umět dobře nebo špatně ...

Nechci umět nebo na to nemám:
ASP, ORACLE, MS ACCES, HomeSite


Ehm, já třeba nechci umět doskákat po levé noze do prahy a zpět a taky s tím nikoho "neotravuju". Můžu se prosímtě zeptat koho zajímá co chceš a nechceš ?

Reference máš pěkný, ale chtělo by to na tvém portofilu zapracovat, hlavně se mi nezdá HTML 4.0 a tagy FONT, B apod. ;-)
Suji
Profil *
Na prvni pohled zajimave, jen to menu by mohlo byt svetlejsi a v CSS.
Co se tyka kodu, ten me neoslovil, tabulky uz jsou na takhle jednoduchou strukturu opravdu zbytecne.
Obsah je ponekud sverazny, coz muze nekoho odradit, ale to je na Vas. Takze jen poznamka, MS Access, ale to je jen detail.
šufánek
Profil *
dvě poznámečky:

1) je zjevný, že jsi samostatný webdesigner - ale prezentuješ se jako "firma". Působí celkem komicky, když píšeš zhotovíme, stanoví me a pak do menu šoupneš odkaz "o mně".

2) mám dnes stále ještě nadstandardní rozlišení 1280x1024, přesto se mi stránka (byť těsně) na výšku nevejde na monitor. Na šířku zabírá sotva půlku. Braní ohledů na lidi co jedou 640x480 už bych považoval spíš za zbytečnou bezohlednost k zbývající většině. Ale i kdyby to neplatilo obecně (a já jsem přesvědčenej, že jo), zcela určitě to platí pro tvou cílovou skupinu zákazníků, kterou mnohem víc zajímá, jak vypadá web na jejich monitorech, a plýtvání tím "draze zaplaceným" místem (to berte jako nadsázku) jim nepřijde jako dobrá vizitka.
DoubleThink
Profil *
Mám takový rozporuplný pocit.
Autor zcela úmyslně (!) ignoruje majoritní (přes 80%) prohlížeč a ještě prohlašuje, že není blázen. Úsměvné.
Přitom by stačilo aspoň trochu nastudovat CSS.

Pracuji výhradně na počítačích Apple (...) to by mělo být vidět na výsledcích mé práce
Není - všechny produkty Adobe jsou portovány i na PC.
jarzek
Profil *
az nekomu udelam web a pak mu budu vysvetlovat, ze ho 80% potencialnich zakazniku uvidi kapanek jinak, ale ze to je jedno, tak me urcite pochvali :D
a tagy b a font na webu nekoho, kdo ovlada webarinu perfektne... kde se tam vzaly?
http
Profil
Není - všechny produkty Adobe jsou portovány i na PC.
je vidět, že jsi na apple nikdy nepracoval...
Anonymní
Profil *
A kolik platíte Keiře Knightly a Sandře Bullock za pózování na vaší reklamě? Nic? Že jim o tom napíšu!
Anonymní
Profil *
Ale, ale, těch modelek a hereček je tam víc, ještě alespoň 3. Máte s nima smlouvu?
DoubleThink
Profil *
je vidět, že jsi na apple nikdy nepracoval...
Naopak - již jsem měl tu čest.
http
Profil
Anonymní
jsou z naprosto free zdroje. end.


DoubleThink
pak nechápu tvůj postoj. Nicméně, tento příspěvek už je stejně pasé, protože v této verzi webu to už stejně dávno není...

http
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0