Autor Zpráva
Bonduelle
Profil
Prosím o skouknutí této stránkyhttp://bonduelle.ic.cz. jde mi o výběr barev děkuji
house
Profil
hmmm já teda nechci rejpat, ale když děláš lidem stránky, neměl by jsi to vymyslet sám? aspoň sem dej různé varianty a zeptej se, která se nám zdá nej, ne?

jinak jestli si dobře pamatuju, tak tvá stránka hrasek.webzdarma.cz vypadala úplně stejně
venca163
Profil
Bonduelle
nevhodně zvolený název, když řekneš lidem [vévévé.bonduel.ícé.cézet] 50% z nich nebude vědět, jak to napsat...

a musím říct, že když vidím tvojí stránku, nenechal bych si od tebe udělat web...
a přitom ta reference není tak špatná
Bonduelle
Profil
toto je moje stránka , protože jedna osoba od vás a můj exkamarád (railbot) se mi na hrasek.webzdarma.cz naboural a změnil mi heslo
zimmi
Profil
Vážení návštěvníci,

dovolte mi, abych Vás přivítal na svých zcela předělaných stránkách. Co zde najdete? Najdete tady nějaké to povídání o mé osobě, dále několik fotografií, nebude chybět ani nabídka tvorby www stránek a nakonec mi můžete napsat vzkaz.


Upřímně... k čemu ty stránky jsou? Snad ta nabídka tvorby www má nějaký smysl, ale přiznejme si, moc velký není.
house
Profil
toto je moje stránka
jestli to bylo na mě, nemyslela jsem to vůbec takhle, jen jsem chtěla říct, že je to pořád stejné, tak k tomu nemám co dodat
Bonduelle
Profil
osobní stránky
Bonduelle
Profil
jinak jestli si dobře pamatuju, tak tvá stránka hrasek.webzdarma.cz vypadala úplně stejně - jo, jen pak byly námitky na barvu tak se ptám
house
Profil
Bonduelle

tak se neptej a změň ji!! :-D
Bonduelle
Profil
na jakou, prosím, ptám se na tipy na barvu
Mila
Profil
Ani se Railbotovi nedivím, asi ho máš co dohánět v otázce kódu a designu.

Co to má znamenat?
<meta content="Railbot" name="author" />
<meta content="Railbot a Chocholouš" name="author" />

Tak to jsou ty tvoje reference?
Bonduelle
Profil
Jo, Chocholouš jsem já a ty otatní stránky jsme dělali spolu
Mila
Profil
Bonduelle

Takže nakonec jste dělali všechny stránky spolu?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0