Autor Zpráva
Romanticka
Zdravim,

zajimalo by me, ktery design je nejlepsi a ktery by uspel? Vyberte podle vas nejlepsi.
Pokud jsou pripominky sem s nimi!
Walter
Profil *
CssMania.com doporucuji se podivat na nejake freelance weby a trochu to zmodernizuj. Jinak na web studio je to az moc jednoduche. Barevne dobre ladene, mas dobry cit.
petr6
Vzdyt ty prvni tri jsou az na logo uplne stejne (a podle mne lepsi nez ten ctvrty)
Markétka
Romanticka
hlasuju pro první, ale chybí mi tam to menu, co máš na těch ostatních...
ato3
Romanticka
Mě se líbí to první, ale hned jak jsem to viděl, tak jsem si myslel, že to je něco společného s Windows, protože ty barvy loga jsou až příliš podobné - chápu, že to je asi náhoda, ale prostě mě to trklo:-)
Romanticka
Pridal jsem dalsi design
ato3
Romanticka
Ten poslední je pěkný.. ale klidně by mohl být i větší si myslim.
quinux
Mi se líbí ten poslední, ale kdyby byl trochu větší. Akorát menu, bych udělal tak jak na tom čtvrtém, ale připřejetí by se nesměla barva odkazu změnit na bílou, protože vzhledem k pozadí je to dost nekontrastní. To logo by mohlo taky vylízat jako u toho třetího ;o)
zimmi
Já jsem pro číslo 1, papírky na té plechovce vypadají silně nerealisticky.
DJ Miky
Jsem taky pro první design...
house
poslední je dobrej, kdyby byl trochu větší, jinak se mi líbí 2. Jednička teda fakt ne, to už je lepší 3 :) asi bude nejlepší, když se rozhodneš sám:)))
Sasa
Profil *
posledni je nejlepsi, prosim te jak jsi udelal ten hrubej stin dole? Zajimavy efekt.
Plaváček
Jednoznačně číslo jedna, ale hlavičku bych vypiloval, je trochu chudá.
Dero
Jako úvodka mě na první dojem zdaleka nejvíc oslovil tento návrh: http://www.romanticka.wz.cz/knupix/07.jpg

Otázkou je, jak bys zapracoval obsah.
Romanticka
Otázkou je, jak bys zapracoval obsah.
Takhle
Nox_lbc
Ten design je hodně fajnej, ale s obsahem to ztrácí kouzlo ... hlavně trochu přeformátovat ten text, je to takový "halabala" a bervy toho menu mi tam taky moc nesedí ...
Romanticka
Plaváček
Jak to mate na mysli vypilovat? Poradte mi.
ato3
Romanticka
Podle posledních dvou návrhů to bude pěkný, ale na můj vkus, jak jsem už říkal, trochu malé.
Romanticka
Pridal jsem dalsi designy, poradte mi jeste nyni. grafické portfolio
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0