Autor Zpráva
Davond
Profil
Cusik,udelal jsem si web,predevsim jsem se zameroval na jednoduchosti,mam rad jednoduchy weby,,,v jednoduchosti je sila" :) Delal jsem ho v Adobe Photoshopu asi 3 hodky,obsah jeste neni hotov,takze ten nehodnotte,jenom proste stranku,chci ho umistit na placeny hosting,za nazory diky http://top1600.czechian.net/ ,snad se bude libi,pls komentare
nightfish
Profil
takhle to vypadá v seamonkey
Davond
Profil
takhle to vypadá v seamonkey


:( to je blby, musi se to otevirat v IE.... ale jinak co na to rikas? kdyz to otevres v ie...?
Nox_lbc
Profil
Ta hlavička je super, a líbí se mi i z důvodu, že jsem TMn začal asi před týdnem hrát ;-)

Akorát vypadá blbě ten neplynulý přechod mezi hlavičkou a orámováním obsahu ...

P.S.: Jo aha, v IE to je správně ... zkus si s tím trochu pohrát ve FF ...
Davond
Profil
P.S.: Jo aha, v IE to je správně ... zkus si s tím trochu pohrát ve FF ...


Bohuzel,tohle ja neumim,kdyz upravim aby to slo v Mozzile,tak to zase nepujde v IE :D
DJ Miky
Profil
kdyz upravim aby to slo v Mozzile,tak to zase nepujde v IE :D

(Téměř ;-)) Všechno jde upravit tak, aby to šlo jak v Mozille (FF), tak v IE...

Ke stránkám:
- Vpravo je useknutý stín.
- Dole je taky useknutý stín a vůbec, přidej tam nějaký margin, ať to není nalepené na spodním (a i horním) okraji.
- Jak moc umíš anglicky? ;-)
Davond
Profil
Jak moc umíš anglicky? ;-)

ja anglicky neumim skoro vubec,prekladal mi to kamos,ktery rikal,ze anglictinu zvlada dobre :) jsou tam naky chybky? kdyztak mi sem napis,thx
venca163
Profil
jak moc umíš česky?

né, dělám si srandu, ale máš tam pár chybek.
a za čárkou se dělá mezera

a ruská verze nefunguje=)
DJ Miky
Profil
Davond
Na první pohled jsem našel "If you want gather some points" -> "If you want to gather some points", něco jiného by se ještě našlo... (BTW, já taky neumím zas tak dobře anglicky...)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0