Autor Zpráva
wedipa
Profil *
Prosím o zhodnocení stránek www.moravska-fotoskola.com jso hotové ze 70%. díky.
Zahon
Profil
Nejsem příznivec flashových inter, dle mého je to přesně to, proč lidé flash moc nemusí... Jinak se mi design docela líbí, až na to že je občas na některých místech až moc nevyužitého prostoru. A změnil bych menu, dle mého názoru se do současného designu moc nehodí.. nějaký kulatý roh by mu jistě nezaškodil.
V kódu nechápu proč je tam dvakrát description, dále pak v menu to &nbsp; je prasárna nejvyššího kalibru. Dále se na jedné stránce smí vyskytovat pouze vždy jeden tag se stejnám ID, vy jich tam máte více. Dále vaše křížení tagu <td> s tagem <table> je pro mě poměrně nepochopitelné a řekl bych že je zcela špatně... no to by tak zhruba stačilo..
wedipa
Profil *
flashove intro presne tak jak je, si přál zadavatel (takze jsem s tim moc udelat nemohl)

K tomu menu..(např. zaoblené rohy) to je dobry nápad...to bych mohl zkusit předělat.

Ta prasárna s &nbsp; je proto, že pokud to bylo nadefinovane v css, tak to fungovalo jen v IE, tak jsem zkoušel dát <a><div></div></a> ale to taky nějak nefungovalo.:o/ tak jsem tam dal &nbsp; (protože se mi ty tlacitka nechtelo dávat jako obrázky)

Dále vaše křížení tagu <td> s tagem <table>.... nooo :o// špatně to není, ale přece jen tabulky :o)
Bubák
Profil
<li class="stred"> 4x po sobě, proč? Není lepší <ul class="stred"> a zohlednit to v CSS?

<SCRIPT language=javascript>
<!--
var isNav = (navigator.appName == "Netscape") ? true:false;
function no() {
var code = isNav ? which:event.button
if(code == 2 || code == 3) {
alert("copyright VISUAL CULTURE");
}
}
document.onmousedown = no;
if(isNav) {document.captureEvents(Event.MOUSEMOVE | Event.MOUSEDOWN);}
//-->
</SCRIPT>

Tahle prasárna je tak prastará, že za tu dobu už se Netscape (ten původní) nevyskytuje. Skripty z té doby, koukám, pořád přežívají. Velice důrazně to doporučuji smazat!!!

list-style-image : url(kolo.gif);
Jak jsem uviděl odrážky, ujeté v každém prohlížeči jinak, bylo mi to jasné. Odrážky se dělají pomocí obrázku na pozadí
wedipa
Profil *
<SCRIPT language=javascript>
<!--
var isNav = (navigator.appName == "Netscape") ? true:false;
function no() {
var code = isNav ? which:event.button
if(code == 2 || code == 3) {
alert("copyright VISUAL CULTURE");
}
}
document.onmousedown = no;
if(isNav) {document.captureEvents(Event.MOUSEMOVE | Event.MOUSEDOWN);}
//-->
</SCRIPT>

Tahle prasárna je opravdu k ničemu...fungeje stejne jen v IE...smazu

<li class="stred"> 4x po sobě, proč? Není lepší <ul class="stred">

jj..to je taky pravda.. diky

list-style-image : url(kolo.gif);

jj dobry nápad..díky

Jsem spíš grafik a ne koder (nejak se teprve ucim) a kazda rada nad zlato (nakonec to bude snad i dobry web:o))))

dekuji
machek
Profil *
Zdravím,
zajímalo by mě, kdo jste, wedipo....
Za prvé, co jste to za grafika a webdesignera, když se tu vyptáváte, co říkají ostatní na Váš design a funkčnost stránek. Vaše firma (www.wedipa.com)- pokud vůbec firmou je (živn. oprávnění, licence na Flash atd...) působí velmi amatérsky...asi bych si u Vás vůbec nedal nic dělat, natož pak design.
Dobrý design je dobrý, lidé ho přijmou vždy dle individuálního vkusu, je důležité, jak se se svým corporate indentity ztotožní klient, jaký má pocit, že mu nový vizuální styl padne, jak se s ním bude moci kvalitně prezentovat.

Přenechte práci (která je náročná na cit, na umění člověka) jiným, k tomu erudovaným lidem, grafikům...

p.s.: zajímalo by mě, čím jste se učil, než jste se dal na práci grafika...

s pozdravem
Tomáš Machek
http://www.side2.cz/
Teacher
Profil *
He he, to je opravdu k pobaveni :)
Vidno ze machek vidi konkurenci, tak zacina utocit.

Co se tyce weboveho grafickeho citeni, je jasne ze Vy ho nemate.. viz Vase stranky, jestli jsou to vase stranky pane Machek. http://www.side2.cz/
Ta barevna kombinace je opravdu je hroyna!
Proc proboha pouzivate celou stranku jako flash animaci?
To Vas nekdo naucil?? (pokud ano, nedavejte tomu "cloveku" jiz zadne penize!)
Zrakove postizeni lide se toho urcite mnoho dozvi na vasich strankach, nemluve o SearchRobots.
Verim ze i Vy, stejne jako ja i ostatni, mate legalni software, od OS az po aplikace a proto nas tady nestraste! ;)
My Vas taky nestrasime tim, jestli mate ucetnictvi v poradku? ;)

Nezalezi jakou skolu jste studoval, zalezi na citu pro danou vec!
Napriklad Karel Got je vyucen elektrikar.

Myslim ze uzivatel wedipa nas zadal o zhodnoceni, proto ja hodnotim jeho stranky znamkou 3.
Urcite se da tento web (www.moravska-fotoskola.com) jeste vice propracovat, ale jinak hezke.

Advisory teacher
Ing. Jan Novak
wedipa
Profil *
Dekuji TEACHER, že jste se me tady zastal...Puvodne jsem na prispevek pana Macheka nechtel reagovat, ale nedá mi to:

Takže k připomínkám pana Macheka:

Psal jsem, že žádám o zhodnocení stránek fotoškoly.., protože si vážím názorů, připomínek, rad lidí, kteří webové stránky tvoří a dělají. Všichni, kromě Vás pane Machek, napsali své příspěvky ve vší slušnosti a já si jich vážím a také jsem za ně poděkoval.

Já se tvorbou www bavím a učím se, neživí mě to (hlavně kódování, proto také používám tabulky, učíme se teď css a divy...učený z nebe nespadl a já tady netvrdím, že umím vše..) Myslím, že grafika kterou dělám se asi někomu líbí, když si ode mě někdo nechá udělat stránky.. Např. stránky fotoškoly jsem udělal a zadavatel si řekl, co chce za změny..(např. odstíny, trochu ztmavit...apod.) takže ve finále vypadají tak jak vypadají.

Vaše stránky jsou opravdu hrozné a neviděl jsem žádné Vaše práce (stránky) kalendář Vám udělám taky:o))) Takže o nějakém grafickém cítění můžete pomlčet. Já jsem několik stránek vytvořil, většinou pro své známé a stále se učím a chci učit a zdokonalovat se jak v grafice, tak v kodování www.

wedipa opravdu firmou je.. je zaregistrována na fyzickou osobu a vlastním živnostenská oprávnění na grafiku/design, reklamu/marketing, prodej/nákup, poradenská činost v potravinářství a chem. průmyslu.
Co se týče sowtware tak legální je A Úetnictví mám také v pořádku:o) Pokud se chcete přesvědčit, tak klidně můžete, rád Vám emailem pošlu veškeré informace.

K mému vzdělání: Mám střední průmyslovou školu stavební obor Architektura. Takže jestli máte ještě nějaké dotazy klidně se ptejte, rád Vám odpovím.

Vaše práce jsem si chtěl prohlédnout, ale v těch vašich www se nějak nejde vyznat (pokud se tedy načtou) a já bych si od Vás také nenechal nic dělat. Já Vám Vaši práci neberu, tak nevím co bych Vám erudovanému grafikovi s několika tituly měl přenechávat.., protože podle mě žádný cit pro grafiku nemáte (vidno dle vašich www)

Takže bych tedy ukončil tuto diskusi, protože si myslím, že nepatří na tento web..A odpovídat lidem, kteří nejspíš nemají co dělat a snaží se z nudy znechutit a otrávit jejich nadšení pro webdesign nemá smysl.

S pozdravem
Petr Konvička
Tomas Machek
Profil *
Vážení diskutující, při prohlížení statistiky přístupu na naše weby jsme se dostali až na tuto vaši diskusi. Musím vám sdělit, že příspěvek podepsaný mým jménem je od jakéhosi super vtipálka. Prosím tohoto kreténa, aby se příště podepsal vlastním jménem a linkoval na svoje weby.

Názory vás ostatních, komentovat nebudu, a to nejen proto, že se domnívám, že jsou přinejmenším ovlivněni tzv. Machkovým příspěvkem. Děkuji Tomáš Machek
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0