Autor Zpráva
Laca
Profil *
Všechny Vás srdečně zvu na stránky www.nekultura.cz. Snad se Vám budou líbit, napíšete názor a rádi se k nim budete vracet!
Casero
Profil
no myslím, že se tam už nikdy nevratím, ale OK...
1,asi každy ti tady napíše neklikací logo
2, dole ty odkazy bych rozdělil mezerou
3, ty svátky atd..tam trošku zanikaj, na te zachodové stěně...

ale jinak se mi to líbí celkem zajémavé grafické provedení...ale vracet to ne, je to dost o ničem..mi to přišlo..
house
Profil
hezký, dobrej nápad, ale taky už se nevrátím :)
Jan Tvrdík
Profil
Hodně zajímavé grafické provedení, to se jen tak nevidí, ale mě (ne)kultura nikdy nezajímala.
šuf
Profil *
s tematem webu se taky nijak moc neztotožňuju - ale o to tady nejde.

1) titulni stranka je preplacana a chaoticka, coz prave na novy navstevniky pusobi dost zle. Zjednoduseni by pomohlo. V první řadě vyhodit věci typu "svátek má Otakar", počet hostů, na titulce jsem napočítal 9 různých formulářů a menu. Odkaz "mapa stránek" je tam pro jistotu dvakrát - uznávam, že v takovýmhle chaosu se mapa může hodit :)

2) obsah oken aspoň nějak opticky rozdělit - lítá to všechno povětřím.

3) splachovátko nesplachuje :)

jinak je web celkem pěknej - ale pochybuju, že tady stránky najdou svým obsahem příznivce
Laca
Profil *
Díky moc za rady.. S pár věcma samozřejmě nesouhlasím, ale pár připomínek bylo opravdu zajímavých!!!
xhelliosx
Profil
tak teda ten nápad s tím záchodem je prostě super a kreslená grafika mě naprosto uchvátila, smekám před grafikem, opravdu, jinak musím také souhlasit s tou nepřehledností webu, nějak bych to upravil, aby se v tom každý vyznal, třeba zvětšil nadpisy v článcích nebo vůbec nějak zvýraznit to důležité! S nedůležitým pryč! Je škoda, že se potom taková krásná grafika ztrácí v chaosu blbostí, to je můj názor.

Teď mě napadlo, nemá to symbolizovat veřejné městské záchody?? jestli ano, pak je všechno ok:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0