« 1 2
Autor Zpráva
DJ Miky
Profil
Kde se dá takový program stáhnout?

Další, co by chtěl hackovat... :D
Nox_lbc
Profil
Mám nápad ... nepoužívat seznam, atlas, centrum, yahoo, chaty ... já to tak dělám, a jsem vpohodě ;-) a nemusím tu řešit takovéhle kraviny ... ikdyž:

S kamarádkou máme stejnou IP adresu (proxy nebo jiná věcička, moc se v tom nevyznám), byli jsme přihlášeni na jednom účtu současně.
To je hodně špatné ... vím proč nepoužívám seznam mail ;-)

Na chatu používá Java Script ...
JavaScript ne je IMO na pitchu .. taky nepoužívám ... tzn. jsem mezi těmi 20%

Smajlíci nejsou chráněny před zobrazením mino servery seznamu.
Nemám rád obrázkové smajlíky ... nejlepší sou textový ... :D

www.seznam.cz je nevalidní
Udržovat takový kolos asi nění jednoduché, ale podle validátoru opravit chybky by IMO mohli ;-) ikdyž mají nepochybně spoustu práce ... za 20tis. měsíčně bych to klidně udržoval :D

I lide.cz je nevalidní - 43 chyb
+lide.cz ... 40tis./měsíčně :D
Miloš
Profil
Nox_lbc
Nemám rád obrázkové smajlíky ... nejlepší sou textový ... :D
Já často ani ty textové, protože se (možná mylně) domnívám, že adresát není primitiv, kterém musím říkat třeba „helevole, vtip“; taky by se mohl urazit, že si to o něm myslím.
quinux
Profil
Neotrid
Využívá CGI ... což je zastaralé.
Co je na Pearlu, ve kterém je pokud se nepletu seznam naprogramován zastaralého? Vyhazuje ti snad nějaké chyby? V čem myslíš, že je naprogramován google? V PHP?

Seznam.cz nemůže být považován za kvalitní. Když má na svích stránkách i přez 40 chyb.
Já myslím, že o kvalitách seznamu svědčí především jeho služby a několik miliónů zobrazení denně.

"Smajlíci nejsou chráněny před zobrazením mino servery seznamu."
No a....?
Lze je snadno "odcizit".

IMHO smajlíci jsou dnes skoro všude stejní a je to spíše "veřejný majetek" než nějaké tajné soukromé vlastnictví. Ostatně jak chceš ochránit něco co je všem přístupné?

No právě. Co dělají chudáci uživatelé s vypnutým js ??
Vypnutý javascript je spíše mýtus. Procento takovýchto uživatelů je malé a fce, které javascript přímo vyžadují většinou nejsou tak podstatné. Ostatně je opravdu nutné, aby obrazovka v místnosti (na chatu) byla přeplněna různě se deformujícími smajlíky?
Anonymní
Profil *
Takže ten Brutus nebude?
WanTo
Profil
Anonymní
Najdi si ho, když ho tolik potřebuješ. V rádoby-hackování tě tu nikdo podporovat nebude.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0