Autor Zpráva
Peca
Profil
Zdravím. Konečně si taky nechám ohodnotit svůj výtvor, usladku.cz. Je to zatím jenom jedna stránka, takže obsah a fotky v něm berte s rezervou. Díky.
Casero
Profil
no...jako pěkný, ale možná bych udělal pár změn...trošku bych to víc přilepil na vršek , fakt o kapičku...pak hover bych zkusil dat nějakou trošku kontrasnější barbu, možná zelenkavou...a otvírací dobu, bych dal třeba pod to nějakej obrázek, nebo tak..jako aby to trošku vyniklo
Anonymní
Profil *
oprav čtvetek
Peca
Profil
Casero
Dík. Původní návrh byl takovýto: http://www.usladku.cz/index2.html Ale bojím se, že obsah stránky nebude dostatečně dlouhý a potom tam bude hodně prázdného místa. A s tím hoverem budu muset něco udělat.
Anonymní
A zrovna na tom čtvrtku jsem si dával tolik záležet :-)) Díky.
DJ Miky
Profil
Možná moc velké písmo, vypadá to, jak když je celé tučné a hůř se to čte...
MZF
Profil
Určitě odliš menu od ostatních textů (třeba o něco jiné pozadí). Narazil jsem na něj vskutku pouhou náhodou a to není dobré.
Suji
Profil
Az na par detailu, na ktere uz upozornovali ostatni, se mi stranky libi. Barvy se hodi k tematu, dobra decentni grafika. Az jsem dostal hlad a chut na vinecko.
Ke kodu - pouzivas PSPad, to se mi libi :-). Mozna ta oteviracka mohla byt jako seznam a text Otevreno vetsim pismem, ale to jen abych jenom nechvalil
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0