Autor Zpráva
TooFew
Profil
Potřeboval bych poradit, jakou barvu dát logu na http://otoja.profitux.cz/. Prosím, podívejte se na to. Ta černá s modrou... Není to čitelné. Nejlepší by bylo nějak to sladit tak, aby obrázek zůstal černý a text byl nějak kontrastnějši. (modrou barvu hlavičky měnit nechci). Nejsem grafik a nemám na to moc citu, proto se ptam. Díky za každý návrh.
Casero
Profil
zkus bilou..a to softwerova... nechat černě
Casero
Profil
ale celkově je to logo strašný, bych ho trošku vycentroval nelepil ta na strany...a ten znak bych dal trošičku dál od textu
Miloš
Profil
Proč je tam <- MENU, které zmizí, když nad to najedu myší?
Proč jsou na stránce následující údaje: Datum, Čas, Vaše IP, Vaše PI, Zobrazených stránek? To π je sice hezký fórek, ale jinak to považuju za zbytečnost; pokud někdo na tyto stránky jde, tak ne pro tyto údaje.

O mě je o tebe;
O tobě by bylo o mně.

http://otoja.profitux.cz/other/news.php má charset windows-1250, ale není to pravda

Roletové menu rádo mizí pod myší.
TooFew
Profil
Miloš
O všem vím.

O mě je o tebe;
O tobě by bylo o mně.

opravím.

To <- MENU mizí proto, aby si někdo nemyslel, že to je odkaz. :-)
Ty údaje v záhlaví jsou sice zbytečné, ale z velké části to jsou pořád osobní stránky. Mně se to líbí.
News.php - Je to pravda, ale tabulka v MySQL je blbě. Opravuju to.

EDIT: roletové menu - jo, je to v CSS..... Jsou s tím problémy. Hodlám tam přidat nějaký timer v JS aby to chvíli vydrželo viditelné.
Freya
Profil
Když ty černé věci obtáhneš bílou linkou, můžou černá i modrá zůstat stejné a bude to k přečtení.
Miloš
Profil
TooFew
To <- MENU mizí proto, aby si někdo nemyslel, že to je odkaz. :-)
Jasně, ale proč to tam vůbec je? Pro ty, kteří nepoznají menu? (b)IMHO větší zmatek přináší to mizení.

U roletky by možná dostatečně pomohlo zmenšit horní margin o 1px (je-li nulový, pak mu dát -1px).
TooFew
Profil
Miloš
už je -1. Já jsem s CSS dynamickým menu měl problém i u minulého webu. To prostě bez JS lépe asi nejde.

Jasně, ale proč to tam vůbec je? Pro ty, kteří nepoznají menu?
Jo. Proto. Věř tomu, že i takoví lidi existují. A jsou i takoví, co by na to <- MENU chtěli klikat. Ale asi máš pravdu s tím zmatkem. :-)
Freya
Zkusím to.
Miloš
Profil
Tak jsem to po změně -1px ozkoušel. ale nepomohlo to; škoda. (Opera i FF; v IE roletky nefungují vůbec.)
TooFew
Profil
Jo.... Vím. S tím menu tam je problém. Ale to vylepším. Teď nahrávám nové logo. Zkušel jsem to s tím bílým okrajem, ale je to moc agresivní. Tak jsem jenom zvětšil ten malý text. Taky jsem to víc odsadil. Je to lepší? Mě to teď připadá moc malé jak tam jsou tak velké okraje.... Ale to je asi jenom zvykem.
Casero
Profil
je to lepší, ale stejně bych zkusil jinou barvu písma..jak sem psal
TooFew
Profil
Jak to tak zkouším, tak #111111-#ffffff nevypadá o nic lépe než černá, Bílá je agresivní a ta šedá je taková... hnusná. Zkusím nahrát bílou a podívat se na to naostro.
Casero
Profil
bych řek že je to o trochu lepší, možná bych eště zkusil tu žlutou z menu, ale vubec netuším...
TooFew
Profil
No nevím. zkusím tam přidat tu žlutou, ale jinak mi to logo připadá až moc viditelné. :-) Zabere všechnu pozornost.
Casero
Profil
TooFew
ja mslím že takhle je to mnohem lepší, a moc pozornosti nezabere..tou žlutou nebo černou bych skusil nechat to softwero...
TooFew
Profil
A co kdybych to nechal celé žlute? Jak to je teď...
Jenom bych to trochu ztmavil....
TooFew
Profil
Tak je to bílo-oranžové. Co myslíte teď?
Casero
Profil
TooFew
myslím, že supr, víc z toho vytáhnout nešlo
TooFew
Profil
Tak jo. Nechám to tak. Díky za rady.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0