Autor Zpráva
šuf
Profil *
Budu rád, když mi kouknete na muj čerstvej výtvor. Jde o prázdninový procvičení sebe sama na téma php/css/javascript . Nestrašte mě prosím s html validitou - jde mi o praxi. Hlavně CSSko bych rád měl zkritizovaný - určitě šla řada věcí udělat snáze a elegantněji. Předem díky za jakoukoliv konstruktivní kritiku.
jonge
Profil
link?
jonge
Profil
Jo sry, nedíval jsem se na titulek :D
zimmi
Profil
www.skuhry.com
Casero
Profil
šuf
no zkusil bych si pohrát s hovere v tom menu...třeba display:block, nebo tak..jinak je to celkem zajímavý, spíš obsahově :-D
DJ Miky
Profil
Až na ty běžící prasátka dobrý... :D (a ještě ta patička :D)

Kliknutí na "mejlovátko":
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on 'mysql' (4) in /DISK4/WWW/skuhry.com/www/login.php on line 7
Can't connect to MySQL server on 'mysql' (4)
Nox_lbc
Profil
Momentálně máš Syntax Error na řádku 433 ;-) .. Odlaďuj na localhostu a pak dej na net funkční verzi ;-) bežná praktika ;-)
šufánek
Profil
ad DJ Miky a Nox_lbc - sorry, chyba nebyla na mojí straně. chvilkový výpadek serveru pipni.cz několikrát rozpůlil právě uploadovaný index.php a zapříčinil výše zmíněné chyby - po řádným uploadu vše ok.

tohle neni prostor na kritiku pipni...ale až si budete vybírat hosting, jděte radši jinam :)
Ladza
Profil
jaky je me byl ted doporucovan :-D
šufánek
Profil
pipni?
je........zadarmo.
hostuju na nem par domen zadarmo ( prave pripad skuhry.com ) - tam je nestabilita pochopitelna, pomaly, casto crashujici uploady, 5GB mesicni traffic omezeni taky obcas zamrzi..

mam i jeden web na placenym pipni ( 100 kč měsíčně ), tam mam výtku jedinou - pomalý ftp, občas ani server neni nejrychlejší. Ale jinak běžný služby, podpora je skoro nonstop dostupná přes icq (pro placený).
Nox_lbc
Profil
tak už funguje .. super:
1) grafiku hodnotit nebudu, protože tam žádná není ;-) layout je ok, barvy mi nepřijdou vhodně zvoleny ...
2) po prvním pohledu usuzuji, že to muselo zabrat tak hodinku, víc určitě ne ...
3) co chceš hodnotit na CSS, vždyť má pár řádků .. tam se nedá nic zkazit ...
4) formuláře naprosto neošetřený ... trošku sem ti to zaplnil Javascriptem ať se poučíš ... hrůza ...

celkově tak 1/10 za to, že si to dokázal postnout na web ... nevím jaký má ten web smysl ..
šufánek
Profil
Nox_lbc : tobě neděkuju, psal jsem, že bych rád konstruktivní kritiku.
1) nic
2) bylo to víc, ale šlo o tu rozcvičku
3) 180 řádků
4) Jsou ošetřený proti vkládání server-side aplikací (což jsi při pokusu o vložení jedný zjistil, ten "hodinovej" server má i log). Jestli se biješ do prsou, že jsi dokázal zavšivit jedno fórum spamem, je to tvoje věc - ale za bezpečnostní díru bych to nepovažoval. To jde udělat prakticky s každým fórem.
jarzek
Profil *
grafika vypada nedobre, ale to se urcite casem spravi... ovsem prasatka jsou GENIALNI A NADHERNA!!! maloktery web tak zvedne naladu jako tento... sedim, koukam na prasatka a jsem stastny!!!
klokyn
Profil
Mňa tie prasiatka vystrašili. Fuj. Dúfam, že jarzek myslí svoj príspevok len ironicky. Takéto "prasačinky" (teraz je tento výraz doslovný) na web nedávaj. Kazia celkový dojem...
šufánek
Profil
jarzek : o to jde :),zkus tohle www.skuhry.com?pocet_prasatek=10 počet prasátek je nastavitelný přes GET proměnnou.

klokyn : Máš samozřejmě pravdu. Každej slušnej webdesigner ví, že cím víc hejblátek je na stránkách, tím víc se ubližuje obsahu. Na čistě informační web bych je taky nikdy nedal. Ale tohle jsou přeci jen osobní stránky, kde neni tak nutný držet se zásad správnýho webdesignu. Přesto - počet prasátek bude co nevidět nastavitelnej uživatelem, a pokud někoho budou opravdu rušit, může je snadno vypnout. Ale o to nejde - tohle jsou osobní stránky a ne nějakej portál, proto si myslim, že pár prasátek neuškodí.
Plaváček
Profil
Já souhlasím, že prase se má hýbat. Zde je důkaz: http://weblog.plavacek.net/prase.jpg
iru
Profil
Soulasím s Plaváčkem :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0