Autor Zpráva
vlczak
Profil *
Kolik CZK si říct za tenhle web?
Casero
Profil
www.hotelpodlesem.cz
Casero
Profil
vlczak
záleží jak ses s ním dělla, jak si ceníš své práce, i když ja bych za to nedal ani korunu, tabulkouvej layout, a celkovcě se mi to nelíbí, grafika žádná...ty hovery sou moc tyrkizový
quinux
Profil
jak už řnapsal Casero, ještě bych dodal, že ten rezervační formulář BFU nepochopí takže hotel vyhazuje peníze zbytečně.
vlczak
Profil *
jasně, jasně - moje první stránky (s konkrétním záměrem). Nějaký rady na vylepšení?
quinux
Profil
vlczak
No v podstatě celý předělat ;o)
Casero
Profil
vlczak
jako většinou stránky prodáváš až je umíš, takže doporučuju si zkus třeba tydle stránky uděůlat uplně od znova, s lepší grafikou bez tabulkový layout, a snějakým napadem, a pk to sem dat
Anonymní
Profil *
Taky se mi to vůbec nelíbí, to logo jsem si málem splet s reklamním bannerem.
Michalek
Profil
Pokud ti za to dají 1000,- tak to bude hezký. A pokud ne, pod 800,- bych nešel. Z těch řečí nade mnou si nic nedělej :-)
klokyn
Profil
Stránka je to naozaj zlá a túto kritku by si si mal zobrať k srdcu a začať robiť lepšie stránky. Na tej stránke napríklad nefunguje menu, pokiaľ mám vypnutý javascript. Vieš koľkým ľuďom tak znemožníš normálne prezeranie stránky?

Kľudne si za ten web niečo vypýtaj, ale nech to je nejaká rozumná cena (tak okolo 600, 700). Ale nezaraďuj si to do referencií ;-)
Nox_lbc
Profil
25,50,-
PEN
Profil *
Hodně bych se věnoval grafice.... tu bycha asi předělal celou... beru to, že když je to pod lesem má to být zelená (ale ta která tam je - to je trošku úlet) a na tvým místě bych si hodně vyhrál s logem. To už tady končně padlo - nedělej ho jako gif, ale jako větší a širší pruh kterej bude vévodit té stránce a bude ju celou zastřešovat. Myslím že do toho můžeš zakomponovat !kvalitní! fotku toho hotýlku (ta může být od pravé strany loga a může zasahovat tak do jedné třetiny) a pak nalevo bych buchnul logo toho hotelu jako takový.....

ještě co se týče vyvarování té zelené... bež trošku třeba do dřeva... ale jemě ať to neposeřeš uplně!
Jinak osm stovek je v poho:-)) Good luck
ato3
Profil
vlczak
Myslím, že pokud tam máš, že je stránka vícejazyčná, tak by měla po přepnutí taková být celá a ne jen nadpisy ;-)
vlczak
Profil *
Moc všem děkuju, neřákám, že je to poslední verze, která se mi líbí, ale taková sigma verze těsně po zveřejnění :) Pokud jde o barvy a meníčko, tak to si vybrali sami majitele hotelu, takže s tím v blízký době nic dělat nebudu.. Přeložený to taky není všechno, páč hotýlek před nedávnem vznikl, a majitelé mají jiné starosti. S grafikou jsem si nehrál, páč jsem ještě nenašel prográmek, který by mi vyhovoval, VĚDĚL BY NĚKDO O NĚČEM CO MUŽE DOPORUČIT?? Když neudělám layout přes tabulku tak jak? Pevný odsazení každýho odstavce? Bo jaxe to dělá, zkušenosti s tím nemám..
Euroblb
Profil
Pro grafiku, ti radím používat Adobe Photoshop nebo Macromedia Fireworks, ale to záleží na tobě.
V čem jse ti bude dělat lépe.
Místo tabulkového layoutu, používej spíše kaskádové styly "CSS".
Doporučoval bych jsi přečíst JPW.
Dříve sem tabulky hojně používal, po přečtení pár kritik tabulkového layoutu sem se pustil do CSS, byla to sice makačka dotoho proniknout, a porozumět, ale vyplatí jse to.
O formátování textu ani nemluvím, použité extrní CSS jsou jedním z prvků které na CSS nejvíce oceňuji. Formátovat text a prakticky celou page pomocí inline stylu je nepřehledné, a zbytečně pracné.
Bubák
Profil
Řekni si o velkou sumu a peníze investuj do školení o tvorbě webu a o přístupnosti.
Takhle se rollover nedělá:
<a onclick="menu_odkaz('home')" onmouseout="turn_off('menu_B1')" onmouseover="turn_over('menu_B1')">
Není nad JS menu bez zbytečného HTML a CSS ;o)

Aspoň jsem si 2x (s JS a bez JS) rezervoval 7 nocí pro tři osoby od 30. 2. 2006 ;o) Už se těším.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0