Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Prosím poraďte mi já bych si chtěl udělat web ovládám skvěle photoshop atd...
ale když si udělám web v photoshopu tak ho neumím dát do hromady.
jak si tedy mám vytvořit web?
Suji
Profil
www.jakpsatweb.cz
pro zacatek idealni
Anonymní
Profil *
Udělej si tedy celý návrh v photoshopu jako je to skvěle popsáno třeba zde. Pak si ulož jako HTML dokument, nauč se HTML a základy CSS a můžeš to dokončit, třeba v poznámkovém bloku.
Nebo si rovnou udělej celý web v photoshopu (což bude asi pěkné),al nedoporučoval bych to.
Casero
Profil
Anonymní
trošku špatná kategorie, ne?
Anonymní
Profil *
hmm a nebo si najdi na netu sou různý weby se šablonama
veržána
Profil
jsem zacatecnik, ale zkusim poradit:

1) mas layout ve fotoshopu, ten rozrezes nastrojem (Slice?) na jednotlive casti (ja to delala podle tohoto http://www.tutorials-ps.com/tutorial.php?id=170 )
2) zacnes psat kod, do jednoho souboru html (tam bude hlavne vyznam jako texty apod - byva uvozen vetsinou parovymi tagy) a do druheho css (kde se nadefinuje umisteni jednotlivych obrazku a jak co bude vypadat, napr ze text bude tucne apod.), podobne jak je to psano v tom tutu.
3) muzes vytvorit "kontejnery" pro text a tam pak psat (nebo ten kontejner muze byt totozny s rozrezanymi oblastmi, ktere sis udelal jako prvni)

ten hlavni postup se da odkouknout v tom tutu a pak ladit podle tohoto webu ten kod
veržána
Profil
jo a snaz se vyhnout tomu abys daval ty casti do tabulkoveho layoutu (imageready ve fotoshhopu to myslim tak dela a i ostatni tutorialy to tam tak popisujou) - je to asi blbej zpusob... spis se hned od zacatku venuj tomu css
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0