« 1 2 »
Autor Zpráva
Romanticka
Profil
Prosím o kontrolu kódu Roman - grafické portfólio
Případné opravy nebo doporučení na úpravu kódu jsou vítány.
Casero
Profil
Romanticka
ja myslím, že to sou povedený stránky,..nemám výtku
zimmi
Profil
Takové stránky já můžu, sem tam nějaký přechod, perfektní barvy a hodně prostoru, který přispívá k dobré orientaci.
Snad bych si ještě pohrál s patičkou. A 2x "kontakt" vedle sebe se mi moc nelíbí.
quinux
Profil
No jak psal zimmi tak 2x kontakt není moc fajn. Ten jeden bych vyhodil a do toho sloupce vpravo bych přidal malý kontaktní formulář. Jinak se mi to líbí, je to skvělá práce.
Nox_lbc
Profil
Jo jo, web 2.0 se nám začíná vybarvovat ;-) je to pěkné, ale takových tu bude za chvíli jako máku ...
koudi
Profil
Možná je to blbost, ale není nápis 'freelancer designer' trochu kravina? Imho by mělo být (když už chceš nutně anglický text) 'freelance designer'? Prostě freelance jako přídavné jméno rozvíjející podst. jméno designer.
Možná je to nesmysl, na tyhle jazykový teorie jsem nikdy nebyl dobrej, ale takhle by mi to přišlo logičťější.

A abych se taky vyjádřil k té stránce: pěkná :)
Nox_lbc
Profil
Koudi: Bingo! ;-)

http://slovnik.seznam.cz/search.py?wd=freelance&lg2=&lg=en_cz
http://slovnik.seznam.cz/search.py?wd=freelancer&lg2=&lg=en_cz

http://slovnik.seznam.cz/search.py?wd=designer&lg2=&lg=en_cz
Railbot
Profil
Freelance je uz docela bezne pouzivane slovo. Lide v branzi ho jiste chapou bez problemu. Je to jen moderni a kratsi alternativa k nudnemu "na volne noze". Takze v pouzivani tohoto slova nevidim problem.

Jinak stranky pekne. Co bych vytkl je domena. Sup s tim na nejakou vlastni pokud jeste nemas.
koudi
Profil

Freelance je uz docela bezne pouzivane slovo. Lide v branzi ho jiste chapou bez problemu. Je to jen moderni a kratsi alternativa k nudnemu "na volne noze". Takze v pouzivani tohoto slova nevidim problem.


Nic proti tomu nemam. Jenom řešim rozdíl 'freelance designer' x 'freelancer designer'
Romanticka
Profil
a co po strance kodu? Taky by me moc zajimalo, zda se to da povazovat za pristupny a pouzitelny! Urcite tam nejaky chyby v kodu jsou, tak mi je tu vypiste ;)
Domenu jeste nemam, ale chystam se na ni! S tim kontaktem mate asi pravdu. Zkusim tam dat bud ten formular nebo posledni tri reference. Proverujte dal...
quinux
Profil
Railbot
Freelance je uz docela bezne pouzivane slovo
Ani bych neřek..

Lide v branzi ho jiste chapou bez problemu.
To je dost úzký okruh lidí, ti ostatní co?

Je to jen moderni a kratsi alternativa k nudnemu "na volne noze"
Moderní nebo anglické?

Mi docela vadí, když český web pro české uživatele používá anglické názvy.
Romanticka
Profil
Snad bych si ještě pohrál s patičkou
Jak?
Mistr
Profil
quinux
Lide v branzi ho jiste chapou bez problemu.
To je dost úzký okruh lidí, ti ostatní co?

Souhlasím. Chtěl jsem sem napsat něco podobného. Předběhl jsi mě.
Inpocasi
Profil
Mně se veb také líbí, ovšem obávám se že podobně řešených webů je na intrnetu spoustu a tak na váš web přijdu bude se mi líbit, ale po chvíli odejdu a nijak zvlášť si ho nezapamatuju, protože graficky to nijak zvláštní není.
Inpocasi
Profil
*dodatek
web, který se nedá zapomenout: http://www.bonsoir.cz/uvod/
Romanticka
Profil
Bylo by snad neco lepsiho z tohoto ?
Romanticka
Profil
Jo a jak tady pisete, ze je takovych webu hodne, muzete mi ukazat napr. konkretni pripady?
Romanticka
Profil
Jo a co ta pouzitelnost a pristupnost? Da se to povazovat za dobry? Prosim o vase rady
ato3
Profil
Romanticka
Web se mi líbí.. skvělý nápad s kontaktem na leve strane stanky, ale vyhodil bych pak kontakt z menu jak už tu bylo řečeno.
Stránka je pěkná a použítelná i bez obrázků a jedinou výtku bych měl k tomu, že pokud se stránka zabrazí bez stylů, tak je Kontakt v kodu výše, než text, takže se zobrazí na stránce výše.. což by asi být nemelo, ale myslim, ze to na ukor kontaktu v levem sloupci nevyřešíš... pokud ano, tak už já nebudu mít co vytknout!
Výborná práce.
Romanticka
Profil
druha verze s formularem

Co bude tedy podle vas lepsi?
MZF
Profil
Je to pěkné.

K té druhé verzi: Napište a hned pod tím formulář je až příliš strohé. Napište co? Pozdrav? Gratulaci k narozeninám? Ježíškovi o dárek? Klasická věta: "Máte zájem o bližší informace nebo o prodiskutování vašeho bla bla bla..." je tam nutná.
Romanticka
Profil
A co kdybych ten pravy sloupec vyhodil uplne? Ale zase to bude takove chudsi. Co byste tam umistili vy? Zajimaji me vase rady :)
house
Profil
je to hezké, určitě o moc lepší než ty pokusy před tím :))) imo by bylo nejlepší použít tu první verzi, kde máš kontaktní informace na stránce a v menu nahradit ten již zbytečný "kontakt " záložkou např. "napište mi" a po kliknutí by se zobrazila stránka s formulářem / nebo dát odkaz na formulář přímo na konec pravého sloupce s kontaktem, podle rozsahu textu na stránce by se ti tam třeba vešel i celý... to bys musel zkusit (btw, proč romantička, když seš kluk, docela to mate, ne?)

pravý sloupec tam určitě nech, bez něho to bude nuda

s tím, že jsou stránky, které jsou podobné si hlavu nelam, tvůj web nikoho neurazí a rozhodující pro zákazníky budou reference (btw, kdybys dal doleva a doprava dvě svislé čáry kolem obsahu, bude se to docela podobat šabloně, na které teď pracuje můj bratranec:)) je to teď prostě moderní styl a zkákazník hledá právě to! většina chce své stránky jen zlepšit tak, aby zapadli mezi ostatní, takže do toho :))
Romanticka
Profil
ato3
Podivej se na Roman - grafické portfolio . Zmenil jsem poradi sloupcu. Takze by mel byt prvni text a pak formular, ale s tim napisem Napiste asi nic nesvedu, jelikoz nevim jak to jednoduse udelat, aby byl az u toho formulare
Romanticka
Profil
Roman - grafické portfolio

Upravena paticka, poradi sloupcu pri vypnutych stylech, formular dam do sekce napiste mi. Juknete na kod a taky, zda je to ted pouzitelny a pristupny.
Romanticka
Profil
Jeste potrebuju poradit, delam ted portfolio a nevim jak to udelat nejlip. Zatim mam tohle
Walter
Profil *
Je to dobre, jak jsi udelal odstiny pod obrazkem?

Dik
Romanticka
Profil
Walter
Jeden obrazek je stin a ten je jako pozadi v li. Druhy obrazek je uz obrazek a ten je tam v lozeny jako obrazek :)
quinux
Profil
Romanticka
Co se týče patičky, tak mapa webu je IMHO na tak malém webu prakticky zbytečná, ale je pravda, že ani neuškodí.
A co se týče použitelnosti (a v podstatě to platí i o přístupnosti) tu je těžké hodnotit na jedné stránce, ale vzhledem k očekávanému rozsahu bych se použitelnosti moc nebál.
ato3
Profil
Romanticka
Být tebou, tak mezi menu a kontakt nezařazuji tu čaru, když jsou vypnuté styly, ale nechám hezky slovo kontakt at je blize menu....
zkusil bych si nejak pohrát s tímto <a href="#kontakt" class="invisible"></a> kde invisilbe bude mit styl .invisible {visibility: hidden;} a u kontaktu by bylo <a name="kontakt"></a> .. nemam ted moc cas to vymyslet jak presne, ale proste si s tim pohraj a pak ukaz ja jsi zvítězil!;-)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0