« 1 2
Autor Zpráva
Walter
Profil *
Romanticka

Ok, ja myslim jak ve PS?
Romanticka
Profil
Walter
obrazek > zkopirovat obrazek > filtr-rozmazani hodn.2 > prechod > deformace-warp > za jeden rozek povytahnes > maska > nastroj gradient > doladis :)
HeWeR
Profil
Nox_lbc
Jo jo, web 2.0 se nám začíná vybarvovat
To já už pracuju na webu 3.2 beta * frajersky si odfoukne vlasy z čela *

Romanticka
Pěkný, nedoladěný.

Koukám, že barvy modrá - zelená - šedá jsou tvé oblíbené.

Já bych si pohrál s:
- s těma šlápotama (že se nestydíš použít PhotoShopácké objekty :o))
- horní linku zeleného přechodu
- ikonku vedle kontaktu
- patičku (jak již bylo řečeno)

Možná bych tomu přechodu přidal odlesk. Přece jenom, nahoře se odráží text, ale jinak se tam nic jiného neodráží. A když už je to ten web 2.0 :/.

Dále tam nemáš některé věci sjednocené. Například linky: tam je tenká černá, tam tlustá černá, tam čárkovaná šedá, tam tenká plná šedá apod.

A malá výtka k použitelnosti: onen levitující lísteček mě nutí klikat na něj. Nevím proč. Asi si myslím, že se po kliknutí dostanu na stránku, kde mi bude v superlativech řečeno, jaký jsi skvělý grafik.
Railbot
Profil
HeWeR
onen levitující lísteček mě nutí klikat na něj. Nevím proč. Asi si myslím, že se po kliknutí dostanu na stránku, kde mi bude v superlativech řečeno, jaký jsi skvělý grafik.
a hrome, to tam určitě omylem zapomněl :-)))
Romanticka
Profil
:)) no asi na nej dam odkaz na hlavni page.

s těma šlápotama (že se nestydíš použít PhotoShopácké objekty :o))
A proc ne? Od ceho tam jsou? :)

ikonku vedle kontaktu
Takovou praci mi to dalo :'(

Dále tam nemáš některé věci sjednocené. Například linky: tam je tenká černá, tam tlustá černá, tam čárkovaná šedá, tam tenká plná šedá apod.
Jak to myslis presne? Odkazy mam podtrzene a modre, horni menu je sede, prave menu je oranzove, ale nepodtrzene. Chtel jsem to prave menu rozlisit a nepodtrhavat ho. Ale asi ho podtrhnu.

kde mi bude v superlativech řečeno, jaký jsi skvělý grafik.
Sranda co....? :))
Romanticka
Profil
zkusil bych si nejak pohrát s tímto <a href="#kontakt" class="invisible"></a> kde invisilbe bude mit styl .invisible {visibility: hidden;} a u kontaktu by bylo <a name="kontakt"></a>

ted te moc nechapu
Romanticka
Profil
ato3
Asi si to myslel takhle , co?
HeWeR
Profil
Romanticka
A proc ne? Od ceho tam jsou? :)
Slouží v situacích, kdy děláš kamarádovi web zadarmo a nechceš se s tím drbat, tak tam šupneš šablonový obrázek.

Takovou praci mi to dalo :'(
Pokud vím, tak ta ikonka je z tvého minulého webu, ne? :o)

Jak to myslis presne?
Myslím hlavně tu dotted čáru co odděluje menu v kontrastu s čárou co odděluje patičku.

Sranda co....? :))
No ne. Přemýšlej:
- "Hledáte grafika"? * no, hledám. KLIK *
- "Tak jste ho našli! Jsem ten nejlepší grafik bal, bla, bla, obchodní texty." * jupí! našel jsem grafika. Tak mu hned něco zadám. *
Romanticka
Profil
Slouží v situacích, kdy děláš kamarádovi web zadarmo a nechceš se s tím drbat, tak tam šupneš šablonový obrázek.
no ja nevim, ja myslim, ze tam jsou od toho, aby se snimi pracovalo a kdyz uz tam jsou, tak proc si je nedat na web :)


Pokud vím, tak ta ikonka je z tvého minulého webu, ne? :o)
no ne tak zcela. Na webu jsem ji mel, ale ten web se stejne ofic. nespustil. Takze jestli tam byla nebo ne, to je jedno. Ty by si ji uplne vyhodil?
HeWeR
Profil
Romanticka
No, tak si je tam nech xD, ale každý člověk, který dělá s fotošopem si řekne: "Chá, chá * přečíst hlasem Nelsona ze Simpsonových * ! Používá vektorový objekt!"

A tu ikonku bych asi zvětšil, aby přesahovala více přes ten boxík.

(btw ten minulý web se mi líbil víc :))
Romanticka
Profil
HeWeR
kterej? Rad bych tu ikonku zvetsil, ale pak mam problemy umistit tu ikonku tak, aby byla na dobre pozici ve vsech trech prohlizecich (FF, Opera, IE) a pri zvetsovani pisma
Romanticka
Profil
Hele, kdyz tady nekteri jsou proti stopam od noh a proti blocku, trochu jsem to zmenil. Myslite, ze kdyz to udelam takhle, ze to pokazim?

Jeste jsem udelal takhle
ato3
Profil
Asi si to myslel takhle , co?
jo přesně tak

co tam dát ten notebook...? a na jeho obrazovce by se mohla vzdy zobrazovat nejaka tvá reference... a ty reference by se mohly menit... vzdy pri novem nacteni/obnoveni stranky. Zkus to, myslím, že by to nemuselo být špatné.. ukaž kdyžtak výsledek:-)
house
Profil
to s tím stromem je pěkný, alenotebook je tematičtější :)
Romanticka
Profil
ato3
prave jednu referenci na tom notebooku vidis :)
ato3
Profil
Romanticka
No a ještě tam udělej, aby se po každé zobrazila jiná..
kdybys nevedel jak, tak ja bych to udelal v php pomocí "rand()"... jiný způsob mě nenapadá
Romanticka
Profil
ato3
Pokud to tam dam s tim Notebookem, tak bych to docela uvital:) Ale zatim silne uvazuju s tim stromem.
ato3
Profil
Romanticka
Strom je možná hezčí, ale hodil by se na blog třeba, ale na osobni stranku, kde nabizis webdesign se vice hodi ten notebook... je to ovsem na tobe... kdybys chtel pomoci s tim menenim obrazku, tak ti klidne pomohu
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0