Autor Zpráva
dragoninwards
Profil
skritizujte moju prvu stranku v CSS, dakujem

http://www.novaparket.sk
Johny_CZ
Profil
Proklikej si to menu, neni na všech stránkách stejný...
souki
Profil
Příliš výrazný obrázek na pozadí.
http://www.novaparket.sk/produkty.php - objeví se v menu odrážky
Špatně čitelný text
dragoninwards
Profil
tie produkty su este neni dokoncene, hlavne sa mi jedna o indexovu stranku, ci moze byt
Ladza
Profil
s timvyraznym obrazkemna pozadi souhlaim...jde topak blě číst
Casero
Profil
hmm..podle mě zajímavý napad, jen to možna chtělo kapku jiné provedení
dragoninwards
Profil
Obrazok na pozadi som trochu upravil, malo by to uz byt lepsie

Dakujem za Vase nazory
Miloš
Profil
<h1>Nadpisy</h1> jsou příliš nalepené na pozadí hlavní části. Alespoň minimální padding-bottom.
Navíc se mi u nich moc nelíbí ta roztažená kursiva – z typografického hlediska je to ohavnost. Když se podíváš do nějaké knížky, všimneš si, že kursiva se sází naopak jakoby zhuštěně. Trváš-li na kursivě, zruš ten letter-spacing; chceš-li písmena dál od sebe, zruš kursivu (je to ostatně jediná kursiva na stránce).

— Tabulkouvý layout už patří na smetiště dějin;
— To menu se opravdu díky pozadí špatně čte.
— Bez obrázků není jasné, kde jsem.
— Pořád stejný title

Počítadlo; proč?
Dnes je August 30, 2006; proč?
Ještě ti tam chybí hodiny v alespoň pěti časových pásmech…
dragoninwards
Profil
nie je to taulkovy layout, hlavne je to robene v CSS, ale tabulky som musel pouzit preto lebo som mal stale problemy s paddingom, pretoze v kazdom prehliadaci mi stranku ukazalo inak, vacsinou strasne a s tabulkami to je lepsie.

- co sa tyka pocitadla, ako majitel stranky si rad pozriem kolko ludi ju navstivilo
- datum, myslim si, ze je to celkom prakticke, pretoze datum sa vo Windowse zobrazi az po najeti kurzora na cas, dole v rohu
Miloš
Profil
dragoninwards
co sa tyka pocitadla, ako majitel stranky si rad pozriem kolko ludi ju navstivilo
Což se ale pomocí php dá řešit i jinak. Počítadlo na stránce mi vždycky přijde k smíchu.

datum, myslim si, ze je to celkom prakticke, pretoze datum sa vo Windowse zobrazi az po najeti kurzora na cas, dole v rohu
Nevím nevím, ale na stránku s takovým zaměřením určitě nejdu proto, abych se podíval, kolikátého je. To za prvé. Za druhé – pokud nevím, kolikátého je a pokud to zrovna potřebuju vědět, kouknu se na hodinky, na mobil, na kalendář, najedu myší do systraye… zkrátka udělám to, na co jsem byl dosud zvyklý.

nie je to taulkovy layout, hlavne je to robene v CSS
Jestliže jsi použil tabulku k prostorovému rozložení, pak to podle mě to tabulkový layout je, byť třeba jen částečně (podle www.slovnik.cz slovo layout znamená: rozvržení, rozvržení (pozemku nebo tisku), úprava (pozemku nebo tisku), uspořádat, nákres, plán (přen.), návrh, projekt (přen.), vytýčení (cesty), záměr (přen.), navrhování, orýsování, prostorové rozložení, prostorové uložení, půdorysné uspořádání, rozmístit, specifikace, struktura, trasování, vybavení).
dragoninwards
Profil
Dik, za vycerpavajuci vyklad, proste som to nedokazal inak odstranit len hodit nieco do tabulky, mal som to spravene cisto bez tabuliek len v CSS, v IE to bolo ako som si to predstavoval a v FF a Opere neskutocne poposuvane, asi su na to nejake finty, aby to vyzeralo vsade podobne, ale zatial to inak nedokazem. Dik za nazor
Miloš
Profil
Problémy s paddingem dělá často odlišný boxmodel; řeší se pomocí „matrjošky“ – obalujícímu divu se nastaví rozměry, ale nulový padding a žádný border; vnitřku pak rozměry ve 100% a padding, případně border.
Jestli je to ale tenhle případ, to nevím. Máš ještě někde tu starou (rozhozenou) verzi?
dragoninwards
Profil
Tu staru verziu uz nemam, ale pokusim sa to spravit s tou "martijoskou", dakujem za radu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0