Autor Zpráva
Andy Cawt
Profil
Aký máte názor na túto šablónu?
Neberte do úvahy logo, to sa ešte vymnení. Podsekcia je tu.
Ďakujem
Anonymní
Profil *
Je to jednoduché, pekné. Mne osobne sa to páči, mám rád tekéto jednoduché stránky, v ktorých sa dá dobre orientovať.
Hodnotím to velmi pozitivne, len tak dalej.
Anonymní
Profil *
Suhlasim s predoslim prispevkom , je to naozaj kvalitne spravene, paci sa mi to.
Casero
Profil
Andy Cawt
ja teda nefím alw mě to příde divný, takový prázný, takový že tam cosi chybí..moc se mit o nelíbí
MZF
Profil
Vůbec nevím, co ty stránky prezentují. Společnost, která prodává manadarinky všude po světě? Společnost, která fotí Zemi z balónu? Určitě bych na úvodní stránku dal nějaký vysvětlující slogan nebo krátkou větu, co tyto stránky nabízejí, protože krom malého a neurčitého "obchodní komora" (což mi neřekne prakticky nic) to není vůbec zřejmé.

Jinak to nevypadá zle, ale na hodnocení je toho vidět příliš málo.
Anonymní
Profil *
Suhlasim s MZF, treba tam dat nejake ine info, inak je to fakt pekny web
house
Profil
taky mám ráda velice jednoduché, přehledné a bílé stránky :)) tohle je dobrý nápad, ale provedení za ním trošku pokulhává - nelíbí se mi především použitý font v menu (taky styl, jakým je v hlavičce to CCS-C - také ošklivý font, navíc je to zubaté, ale to se bude určitě měnit, tak nic) chtělo by to vidět web s textem a tak, třeba ty obrázky v podsekci jsou takové neostré, vím že je to naschvál, ale s tím divným fontem a ještě šedivou barvou (co černá?) je to hodně mdlé a nevýrazné
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0