Autor Zpráva
jonge
Profil
Nevím jestli to sem úplně patří, ale budiž. Dělám teď eshop, zatím mám registraci a přihlášení, a chtěl bych abyste ho otestovali a řekli mi bugy apod. jestli byste byli tak hodní :) Kdo bude chtít tomu ten skript dám. Je to zatím bez grafiky.
Je to na http://www.jonge.ic.cz/eshop/

Díky
DJ Miky
Profil
jonge
To chceš hodnotit jen tu registraci?
jonge
Profil
Zatím je tam registrace, přihlášení, změna údajů a odstranění účtu, ale chci to hodnotit po částech, abych např. po dokončení eshopu nezjistil, že to mám celé blbě.
nightfish
Profil
jonge
chybí mi tam registrace pro podnikatele/firmy

požadavky kladené na jméno/heslo (5-20) znaků se zobrazí až po neúspěšném odeslání formuláře (doporučuju ty podmínky někam napsat už při prvotním zobrazení formuláře a navíc je testovat javascriptem)

EDIT: +požadavky na adresu (ulice + číslo popisné [navíc zřejmě myslíš číslo orientační]), požadavky na e-mail, telefon (co takhle povolit i mezinárodní formát? co když telefon nemám? nemůžu u tebe nakoupit?)

2x mě to dovolilo zaregistrovat si uživatele se jménem asdff a heslem asdff, nicméně ani jednou se mi nepodařilo přihlásit

další EDIT: aaaha, Na uvedený e-mail byla odeslána zpráva, která je nutná k potvrzení registrace.
toto jsem přehlédl, takže svůj předchozí EDIT beru zpět
Casero
Profil
jonge
hmm..zajéímavý, kdž říkáš, že bys ten skript dal, mě by jen zajímalo, to zapamatování pracuje s ip??..
Miloš
Profil
Uživatelské jméno 5-20 znaků – uživatel na to není upozorněn předem
Totéž heslo
Jinak registrace proběhla bez problémů.
jonge
Profil
Casero
Nn, s cookies.
jonge
Profil
nightfish
Co bych podle tebe měl dát k té registraci pro firmy navíc? IČO, DIČ a název firmy?
nightfish
Profil
Co bych podle tebe měl dát k té registraci pro firmy navíc? IČO, DIČ a název firmy?
IČ, DIČ, název firmy
sídlo firmy = fakturační adresa
adresa pro doručení zboží
Casero
Profil
jonge
a pls...cookis mc neovladam..nemohl bys mi teda dat, tut čas kodu??..pls
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0