Autor Zpráva
Error
Profil
www.clanky.nazory.cz/web_gm.png

Vím že toho tam moc nebude na hodnocení ale přece..
Prosím potřeboval bych vědět jestli ty barvy nejsou moc "zářící"
Já temu designu řikám Odvážný :D


A může te mě zrovna zhodnotit www.smetisteher.wz.cz
Třeba jsou tu jiní lidé nebo změníte názor :D
Nehodnoťte pravopis atd.. to už tu jednou bylo.
Díky
Casero
Profil
Nehodnoťte pravopis atd.. to už tu jednou bylo.
jj..na to si pamatuju..:-D
mě se ty barvy líbí, nejsou podle mě křiklavý, takový fakt pěkný
Mistr
Profil
Error
(1) Ta zelená je celkem dost výrazná. Zatím je to sice malé, ale až to bude na celé ploše...
(2) Co ty záložky? Jedna trojice je pod levým velkým polem, druhá trojice je pod pravým. Je v tom nějaký rozdíl? Evokuje to spoustu otázek, nad nimiž musí návštěvník přemýšlet. A platí přece pravidlo Steve Kruga: Nenuťte uživatele přemýšlet.
(3) A čeština... Vývojový týmy nebo Vyuka GM i s tutoriály. Mimochodem, jiné slovo (české) než tutoriál jsi nenašel?
Casero
Profil
Error
a jinak ten druhej se mi líbíl i předtím, takže nemám co říct
HeWeR
Profil
Error
Grafika pěkná, kód horší, pravopis strašný (promiň, ale fakt s tím něco dělej. Bez čárky před "že" nedostaneš ani práci uklízeče odpadků u nás před barákem)

ad barvy) chtělo by to vidět větší obrázek. Takhle se to těžko posuzuje.
Error
Profil
Mistr: "Mimochodem, jiné slovo (české) než tutoriál jsi nenašel?" Asi neděláš v GM co? :DDD Je to vidět.
Jak si řekl: Nenuťte uživatele přemýšlet. Tam jsou tutoše předělatelné hry..(takoví příklady). Prostě jsou to tutoše každý hledá slovo tutorial..

A ty záložky meli být jen pouhý design. Původně jsem chtěl udělat přes css nějaké menu ale ehmm menu nemám rád.
Error
Profil
JJ pomale naplňuji co jsem slíbyl. Už jsem přečetl jednu knížku (300 stran) a 3 časopisy :D
Casero
Profil
Už jsem přečetl jednu knížku (300 stran) a 3 časopisy :D
jako o pravopisu?? :-DDD
WanTo
Profil
Error
Já bych se tím, že děláš v GameMakeru, moc nechlubil. Nauč se Céčko a OpenGL, popř. DirectX.
Error
Profil
Kdo říkal že dělám s GM :D možná to tak viznělo spíše o tym něco vym.. JJ něco umim. A kdo říká kdo dělá s GM neumí Céčko a OpenGL, popř. DirectX.
Moc přemýšlíte..

A držte se tématu!
daneel
Profil
Proč mi to tak strašně připomíná velkej.chytrak.cz ? :-/
Error
Profil
daneel :to fakt nevím? Možná ta věta heh :D
Barvy mám z www.smetisteher.wz.cz.. z mích str.. možná taky to logo protože je to na stejné tema..

A mimochodem velkej chtytrák ty stránky nechci urážet ale nemám fakt o nich hezké mínění. Prosadili se to je dost důležité :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0