Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku grafického návrhu

Předem díky
Mistr
Profil
Ivet
Pěkné. Snad jen:
(1) Opravdu bude tolik vepřových mas?
(2) Neměla bys do adresy i ulici s číslem domu? Bylo by to, myslím, důvěryhodnější.
Ivet
Profil
Díky Mistře :)

Už jsem to po sobě ani nečetla, masa opravím (asi už všude vidím vepřové :),
celou adresu ještě do kontaktů nedodali.
Anonymní
Profil *
wow, nemám co vytnout - moc pěkná práce
Railbot
Profil
Mne se to, svete div se, nelibi. Tentokrat ne. Prijde mi to moc velke a takove...postrada to nejaky detail. Klobasa pres ctvrt stranky, ultra velke zalozky...na muj vkus vse prilis humpolacke. Znam od vas mnohem lepsi prace.
Stařec
Profil *
Suhlas s Railbot
...velké, bílý prostor v hlavičce zbytečný,
uzeniny by byly lepší v řezu, jak vypadají zvenku není tak zajímavé.......
Nox_lbc
Profil
1) je to dobré, až na malé detaily ...
a) třeba ten zelený salám v hlavičce ;-) ... ten bych teda nechtěl ...
b) to "M" v pravém horním rohu obsahu ...

jinak se mi to celkem líbí ...
zbystr
Profil *
mno .... musim pouze podotknout jednu vec... pri zobrazeni je to maso jak kopanec do hlavy .... chtelo by to trochu z redukovat ... ten obrazek je sileny
WanTo
Profil
Mně se to líbí, prostě výborné. Hlavně aby to maso chutnalo stejně dobře, jako vypadá na obrázku :o)
Error
Profil
Musím oporovat Railbot i dokonce sním souhlasím. Na rozlišení 1280X1024 to vypadá docela dobře ale na 1024X768 je to poněkud horší už se tam více oběvují ty prázdné místa jako nad hlavičkou.. A na 800X600 to moc nesedí je tam kus uřízlé stránkly.. chtělo by to nejakej spoň menší okraj aby to nevypadalo tak zle..

Ta býlá je moc křiklavá oproti té výnové na pozadí! dal bych mírně našedlou ale to bys se muselo vyskoušet mohlo by to skazat tu výraznost.. Ale stejně nepředpokládám že něco bys skoušela..

Velmi nadprůměrná stránka! Tyhle stránky nazívám "konvertní" :D
Jinak se mě to moc líbý...
Casero
Profil
je tam zbytečně moc toho bíla navrchu, jaink s emi to líbí
Inpocasi
Profil
No ty sálamy na mně moc vábně nepůsobí :-). Ale důležitější je že mi ten pruh nahoře připadá moc bílí 8/10
Ivet
Profil
Díky za kritiku.

Railbot:
prilis humpolacke -
moje chyba, nezmínila jsem se, že nepříliš šťastné foto v hlavičce je pouze dočasné (vystřihlé z *.pdf), jediné, co bylo od klienta, po dodání bude nahrazeno nějakým pěkným "zátiším" (naaranžovaná tabule delikates)
teď opravdu ta šiška salámu vypadá dost nebezpečně - trochu jako obušek :)
záložky v menu jsem dělala narychlo (roztáhla jsem je na šíři textu ) - už jsem ale zmenšila
myslím, že to změnou hlavičky to prokoukne - tak, aby návštěvníci byli nedočkaví si něco objednat

Stařec:
velké, bílý prostor v hlavičce zbytečný
zkusila jsem jej snížit, bílá nahrazena sv. šedou

Nox_lbc:
třeba ten zelený salám v hlavičce ;-) ... ten bych teda nechtěl
já taky ne, ale tohle je tlačenka :)

Error:
vzhled na různých rozlišeních - bílá v hlavičce je už trochu zredukována
Stařec
Profil *
Zkus si to stáhnout posuvníkem:
asi bych uřízl zvrchu 75 px z té bílé
a to logo vimplementoval v místech toho M.
quinux
Profil
Ivet
Nepíše se CZECH píše se ČESKY.
Hlavička mi příjde taková moc vysoká a horní menu mi připadá, že se "ztrácí".

Jinak pěkný ;o)
Ivet
Profil
Prosím o kritiku zhotovené prezentace
Původní grafický návrh je upraven, v hlavičce vyměněno foto.

Zatím aktivní pouze horní menu.
Předem díky
Railbot
Profil
Pekne, ted se mi to libi. Ta hlavicka urcite prokoukla. Jenom bych ty odkazy na jazykove verze mozna umistil jinam. Tam nahore mi prijdou jako takove "neni to kam dat, prskneme to nahoru nad ty loga". Nenapada me kam je umistit jinam, ale tam nahore mi vazne nesedi. To uz radsi nahoru, ale nad logo nebo tak nejak do tech mist.
Keilew
Profil
Ivet
To nám tu pořád musíš srážet sebevědomí? Všechny tvé prezentace jsou perfektní, dokonalé a já se na ně chodím učit, jak se dělá grafika;-)
Railbot
Profil
Keilew
To nám tu pořád musíš srážet sebevědomí? Všechny tvé prezentace jsou perfektní, dokonalé

Ja bych tolik neprehanel. Udelat neco podobne neni pro zadneho zkusenejsiho nadprumerneho grafika (tzn. s grafickym citenim) nic sloziteho. Takze sebevedomi to muze srazet leda tak vsem tem radoby "grafikum" :)
Keilew
Profil
Railbot
No na to narážím, že tu jsme bezmála všichni samý kodéři, co zvládnou jen něco v tomto duchu a Ivet nás tu válcuje coby grafik;-)
Ivet
Profil
Prosím o zhodnocení přehlednosti a použitelnosti stránek jednotlivých produktů, je na ně kladen největší důraz v prezentaci této společnosti

Předem díky

Díky za předešlou kritiku.
Railbot má pravdu. Grafik jsem pouze z donucení, jsem především kodér :)
YoSarin
Profil
trochu mě mate ta tabulka...
chvíli jsem přemýšlel co to znamená to "VOL" a proč u tlačenky je "VOL" zrovna "vepř. maso, vývar, jedlá sůl, česnek, koření" pak teprve mi došlo, že je to víceřádkové sloupcové rozvržení :-)
Jinak hezké, jen jsem uvažoval o tom horním menu - je pěkné a hodí se tam, sluší mu to, jen mám pocit, že když si budu cosi číst v textu, tak budu mít odskrollováno tak, abych viděl co nejvíc textu a co nejmíň hlavičky - pak je to menu celkem mimo dosah. Na druhou stranu, k dosažení menu stačí jeden stisk klávesy home, člověk ho nemusí hledat různými kombinacemi: home - pageDown - pageDown - "Sakra to už je moc" - pageUp.
A jestli jsi zpoloviny takový kodér jako grafik, tak nás pánbů ochraňuj, páč jak v téhle konkurenci prorazí Ostatní, to teda nevim... :-D
Yo'Sarin
Ivet
Profil
Díky za kritiku.

YoSarin:
tabulka pod každým výrobkem - problém je, že má 10 sloupců, v 1 sloupci je 30-40 výrazů;
vysvětlivky: zkratky (VOL aj.) myslím není vhodné opakovat pod každou tab. daného výrobku, jsou v hl. sekci a sekci oboru výrobku
horní menu - odkazy jsou na stránky méně důležité, vše by mělo být směřováno na výrobky v levém menu

Railbot:
vlaječky - zkoušela jsem umístit už předtím doleva, ale logo je dost vysoké, z více prvků, nad ním ty vlaječky nevypadaly dobře
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0