Autor Zpráva
esemeska
Profil
www.flavicius.wz.cz
-napište mi prosím nějákou kritiku
-vím, že sekce frabrikáty je nedokonalá, ale budu se to snažit vyřešit
-knihu návštěv později zabuduji
fanattik
Profil
design se mi libi, až na to písmo. foto pod tim je hezký, ale vyber jinej font...
Nox_lbc
Profil
1) používat cotojátka na každý odkaz mi přijde dost hloupé ...
2) jinam mi to celkově přijde fádní a nudné ...
3) >> IMHO - In My Humble Opinion (Podle mého názoru) ... nn to je zase IMO .. IMHO je Podle mého skromného názoru ... a ještě je IMNSHO ... In My Not So Humble Opinion ... stačí pohledat a nemít tak hrubky ;-)
4) kód je spíš podprůměrný ...
AlešD
Profil
Nox.lbc, mě trochu předběhl tak dodám ještě:

1) úvodní stránka, chápu proč, ale obecně se mi to nelíbí
2) ta cotojátka bych dal úplně pryč, nebo nechal jenom u ikon změny velikosti písma. U hlavičky mě to překvapilo, u menu zmátlo a v sekci "Z mé kapsy" přímo vyděsilo, tady bych dal místo nich nějaký inteligentní hover
3) kód: menu patří do MENU (nebo možná i UL), jinak (na stránce "Fantastický úvod, jiné jsem nezkoumal) docela dobré, v Opeře se to zobrazí korektně
4) dyzajn: je to blog a když se ti to líbí, tak proč ne, ale od 15ti letého kluka bych čekal něco ulítlejšího

Otázečka: nemaje klasického vzdělání a latina mě tudíž zcela minula, ale nemá být místo Flavicius Flavius?
Casero
Profil
esemeska
souhlasím s Nox_lbc
1) používat cotojátka na každý odkaz mi přijde dost hloupé ...
a celkově mi to nepříde moc převratný, takový průměr
Filips
Profil
esemeska
No s těma cotojátkama souhlasím... a navíc tam máš Fórum a v cotojátku Kniha návštěv. to je rozdíl podle mě.
esemeska
Profil
tak to vezmu po popořadě:
Nox_lbcAlešDCasero
Cotojátka
Chtěl jsem aby to bylo pro méně zdatného uživatele přehledné, když se dívám, jak matka prohlíží stránky, přišlo mi to jako dobrý nápad... rychlá nápověda, co to vlastně znamená (to, na co kliká)

Nox_lbc
:D ...prohledám a hrubky vymažu, mám tam nějáký texty, co jsem psal dřív, takže teď nevím přesně...
4) kód je spíš podprůměrný ...
hm, mně se to celé generuje z php, neumím to už lépe udělat

AlešD
úvodní stránka, chápu proč, ale obecně se mi to nelíbí
Když seženeš planený hosting zadarmo, dej mi věďet ^^
...to není nic proti tobě... vím, že jsi tam napsal chápu proč

2) to jsem vam napsal uz nahore;)

kód: menu patří do MENU nevím, co tím myslíš


Otázečka: nemaje klasického vzdělání a latina mě tudíž zcela minula, ale nemá být místo Flavicius Flavius?

Nevím jak jsi na to přišel, ale máš 100% pravdu, já si to trochu totiž upravil ;D
esemeska
Profil
Filips
Forum tam mam, protoze mam v menu vse na F, jestli jste si nevsimli
Casero
Profil
Forum tam mam, protoze mam v menu vse na F, jestli jste si nevsimli
tajo kdybys to nenapsal tak mě to netrkne, hustý
Miloš
Profil
Vcelku líbí; jen pár věcí ke kritice:

První věta „fantastického úvodu“ je: Vítejte na mém blogu, který pojednává hlavně o mé osobě :)
Ten smajlík na konci znamená, že je to vtip?
A jak to, že pak už nikde žádný smajlík není? Jak to, že není v každé větě aspoň pět smajlíku? Bůůůůů!

Ne každého napadne, že ono A+ a A- slouží ke zvětšování/zmenšování textu to by samo o sobě nevadilo, kdyby v exploreru klasické zvětšování fungovalo všude a nejen v menu. Jinak je to A+- podle mne zbytečnost.

Bez obrázků zmizí logo a není místo něho text – nevím pak, kde jsem.
esemeska
Profil
Miloš
Bez obrázků zmizí logo a není místo něho text – nevím pak, kde jsem.
Ja nevim jak bych tam ten text mel dostat, kdyz ma to logo na pozadi
Miloš
Profil
Takhle: http://www.wellstyled.com/singlelang.php?lang=cs&page=css-replace-text -by-image.html
AlešD
Profil
kód: menu patří do MENU nevím, co tím myslíš

Místo DIV id="menu" dát tag MENU (nebo UL - nečíslovaný seznam, pokud chceš být pinklich s W3C) a jednotlivé odkazy do LI, tag menu jev (X)HTML trans povolený a podporovaný všemi prohlížeči, které znám.

Když seženeš planený hosting zadarmo, dej mi věďet

"Nechci slevu zadarmo" Ne, nebudu to pitvat, opravdu, důvody chápu.
esemeska
Profil
AlešD
Ne, nebudu to pitvat, opravdu, důvody chápu.
Ok, to byla spis lagrace....
optimista
Profil *
proč tam je odkaz na radiomagor, ty voe? :d
esemeska
Profil
optimista
protoze, jsem s nim uzavrel dohodu o vymene ikonky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0