Autor Zpráva
kohout
Profil
Adresa webu: Na přání autora byl odkaz smazán

Chtěl bych slyšet Váš názor na tenhle web. Hlavně jak to na Vás působí, co
vylepsit, co udělat jinak. Můžete zkritizovat i kód, chybky v něm jsou, ale
snažil jsem se

Obsah ještě není hotový, mp3 na webu ještě nejsou.
Casero
Profil
kohout
myslím, že to není vube špatny, jenbarva pozadí dal bych nějakou tmvší, todle je moc bíli, a pak Vítejte n a fosko.wz.cz???
kohout
Profil
Casero
S tim pozadím, uvidíme co řenou ostatní a kdyžtak to ztmavím. Chtěl jsem aby to pozadí nebylo tak rušivý. Jinak s tim fosko.wz.cz, na tý adrese bude ten web ;-)
Markétka
Profil
kohout
hezký, jednoduchý..mně se to líbí!!!
jedině si nejsem jistá tím, zda ty odkazy v menu mají být bílé???? žádné totiž nevidím, až po označení myší...
kohout
Profil
Markétka
Děkuju, ale trochu nechápu. V tom menu by správně měly být bílé odkazy na černm pozadí. V čem jsi na to koukala?
Markétka
Profil
kohout
mrkni na to...

(jinak používám Operu)
kohout
Profil
Markétka
Tak to je divný, nevím v čem je problém :( Ale aspoň jsem si uvědomil jednu chybu, měl jsem tam nastavit ještě černý pozadí. Jinak tam má být obrázek s mírným přechodem dvou odstínů černý barvy.

update: to je ještě divnější, černou barvu tam nastavenou mam..
Markétka
Profil
kohout
se na to dívám ve FF a vše je pořádku, tak jsem mrkla na to tvé css a nic tam špatnýho nevidím!!! to je fakt nějaký divný...
kohout
Profil
Markétka
Snad mi kolegové designeři poraděj :-))
house
Profil
to fakt nedovede 60% lidí vymyslet jiný pozadí než proužky?? proužky jsou všude, každej, kdo se rozhodne udělat web tak je tam vrazí...... už sem na to alergická /konec mého výlevu způsobeného dlouhodobou frustrací/

ale jinak pěkný, přehledný, předpokládám, že do té histori ještě něco napíšeš:)
kohout
Profil
house
jj, ty proužky jsou taková úchylárna, ale nevim co jinýho tam dát. Jinak díky, v tý historii, čekám až mi ten kámoš dodá text..
Euroblb
Profil
pěkný přehledný.
Logo v hlavičce je dost povedený, ale pravá strana hlavičky mi nějak nesedí, trochu zeje prázdnotou.
kohout
Profil
Euroblb
Díky, to logo jsou v podstatě jen dva stažené fonty. O tý prázdnotě vím, ale nenapadá mě nic co bych tam mohl dát. Nevíte někdo?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0