Autor Zpráva
sisel
Profil *
Zdar lidi zkritizujte tento blog http://sek750i.webgarden.cz/
Casero
Profil
sisel
dal bych mezi ty sloupce nějaký border, a celkově je to propchaný reklamou...a dal bych hover do menu
WanTo
Profil
Celkem mě zaráží sekce MP3:
MP3 sem nebudu dávat, protože myslím, že je to zbytečné - zabývají se tím jiné servery. Dvou dobrých mám ikonku vpravo. Pokud budete chtít nějakou MP3 tak hledejte na těchto serverech. Určitě tam najdete to, co hledáte.

Tak proč ji tam, proboha, vůbec máš?
Miloš
Profil
Vyhoď popup okno – stejně ho většina lidí blokuje.
Text je prťavý a v exploreru se nedá zvětšovat. Hanba!
Text má na můj vkus mizerný kontrast (možná se mi to jen zdá tím, jak je malý)
Hover u menu (chybí).
Příliš reklamy.
Čeština – Hry a aplikace by měli fungovat… ty hry by měly fungovat.
loolanek
Profil *
hele, asi takhle, kdyz uz kritizujete tak aspon nak normalne. je to blog, na tom toho moc nenadelam, s menu nic delat nemuzu, muze byt jenom tak jak je. lidi chtej MP3 ale nemusi vedet o tedlech strankach tak sem tam dal popis proc tam sou ty ikonky. pop-up okno - by ses divil kolik nema. "Text je prťavý a v exploreru se nedá zvětšovat. Hanba! " jak muzes kritizovat todle kdyz zaprvi to hazes do exploreru, de videt jaka si lamka kdyz to pouzivas pac je to ten nejvetsi sr*c a za druhy, rikam ze to nemuzu menit. prilis reklamy? jenom jedna... a s tou cestinou - nikdo neni neomylny nebo snad jo? opraveno...
navic kdyz uz kritizujete rad bych se podival na vase stranky a nejradeji na blog od webgarden vy chytraci.
a posledni vec - v tomdle blogu nejde o vzhled a tydle blbustky ale o obsah, ale to vy asi nechapete. tak zas nekdy nazdar.
YoSarin
Profil
loolanek
se ti divím, člověče... Chtěl si bezmezný obdiv ke svému výtvoru, nebo konstruktivní kritiku?
V prvním případě jsi zvolil špatný server, v druhém se zcela zbytečně rozčiluješ...
Označovat někoho za lamku, protože na ty stránky koukl v IE je docela drzost... já IE nepoužívám, ale když chce někdo zkritizovat stránku, tak ho spustím, podívám se na ten web v IE, FF, Opeře a klidně ještě dalších 4 prohlížečích - měl bys být rád že se ti snaží pomoct a ne mu nadávat.
Navíc proč si necháváš zkritizovat stránky, když na nich nemůžeš stejně nic změnit (jak říkáš). Jestli jsi jen chtěl vychytat hrubky, tak se zase nerozčiluj... navíc - je tam takovejch kategoríí - nikdo tady nemá čas obětovat tři hodiny jedněm stránkám (navíc když od tebe asi "Díky" opravdu čekat nemůže).
Yo'Sarin
loolanek
Profil *
ja se nerozciluju - akorat nechapu proc to kritizujou kdyz ja s tim nic neudelam. a ja tady o zadnou kritiku nezadal... nasel sem to tu pres google ze se tu pise o moji strance tak sem akorat odpovedel
loolanek
Profil *
nvm jestli to nevidis ale zadal o to nejakej sisel...
YoSarin
Profil
loolanek
Tak to se omlouvám, ale u anonymního účtu jde dost těžko poznat, že nejste jedna a ta samá osoba, každopádně ti budu věřit. Nic to ale nemění na tom, že ty lidi se tu snažili pomoct a neměli sebemenší tušení, že je o to nežádá autor - pak by bylo fajn uvést věci na pravou míru a ne napadat nevinné a nadávat jim.
Yo'Sarin
Miloš
Profil
loolanek
jak muzes kritizovat todle kdyz zaprvi to hazes do exploreru, de videt jaka si lamka kdyz to pouzivas pac je to ten nejvetsi sr*c
Jestli je něco (někdo) „nejvetsi sr*c“, jak píšeš, nebudu říkat (prvým pádem:) kdo/co. Explorer pro běžnou práci nikdy nepoužívám, ale jestliže mám hodnotit něčí výplod, buď rád, že se na to koukám i nejvetsim sr*cem, který používá ca. 70% lidí.

Jestliže nejsi totožný s přispěvatelem jméno sisel, pak si s ním vyříkej, proč dal k zhodnocení tvůj výplod (a pokud možno si to s ním, pokud ho znáš, vyříkej někde jinde). Opravdu se nedá zjistit, jestli jsi/nejsi to ty.

pop-up okno - by ses divil kolik nema
By ses divil, kolik těch, kteří nemají, jsou napadáni humusem, kterým je nevyžádané popup okno – je to hnus na úrovni spamu. Kéž by už bylo u nás spamování trestným činem.

a s tou cestinou - nikdo neni neomylny nebo snad jo?
Tak proč se ptáš? Respektive tak proč se sisel ptá? (Vyříkej si to s ním a nás nebuzeruj. Ď.)

kdyz uz kritizujete rad bych se podival na vase stranky
Kritizujeme proto, že byly tvoje (patrně) stránky ke kritice předloženy. A moje stránky? Posluž si – dělal jsem třeba
1, 2 nebo 3.

A nakonec
v tomdle blogu nejde o vzhled a tydle blbustky ale o obsah
ale když zabalím dejme tomu grilované kuře do použitého hýzlpapíru, chtěl bych vidět, kdo si ho koupí.

Zkrátka – napočítej do desíti, jdi se projít, pomiluj se se svou/svým bližní/m, trhni si haxnou, zkrátka uklidni se; pak teprve uvažuj, co sem napíšeš, máš-li vůbec co. A jak říkají Rychlé šípy: „Dej si placku na čelo“.

PS.: Dodržuj pls pravidla tohoto fóra. Četl jsi je vůbec?

Howgh.
loolanek
Profil *
myslim ze nemam duvod se vydavat za nekoho jineho, kdybych chtel napisu sem rovnou pod timdle nickem. z toho pop up okna nahodou dou dost zajimavy stranky, dost casto se na ne koukam. kdyz nekdo chce, blokuje to. 70% lidi? vetsinou nevi ze je neco lepsiho a nebo jim to staci takze to cislo neni smerodatny. ja nvm proc to sem sisel dal. tvy stranky se mi teda taky nelibi, dost stereotypni a jednoduchy, nerikam ze mam a udelal bych lepsi ale nelibi se mi. treba pekny stranky sou od Yo'Sarin. prosim uz nereaguj a nejlepe smazte celou tudle diskusy. jo a s tim obsahem, to trochu prehanis... pokud myslis, ze bys to udelal lip, tak prosim, rad se na to podivam... (loolanek@seznam.cz)
loolanek
Profil *
custe, pisu opravdu ja, loolanek. klidne potvrdim mailem. trochu sem pozmenil web tak se aspon jednim okem podivejte jak to vypada a napiste, doufam ze je to lepsi. menu ale uz fakt zmensit nejde a reklama je minimalni tak doufam ze to je uz OK :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0